Toma

  1. Takozvane klempave sise.

  2. Bradaja ko kod Bridgette B

  3. Kakva bre kurac Aleksandra Dadario ni blizu ovoj našoj jebačici uhhhh

  4. Sidenote: me jebete da je film 2 i po sata hahahhahah pa ja sam jedva sebe naterao dobar loš zao da gledam i to na motanje ću gledam jebenog T O M U dva ipo sata važi al zamalo ej

  5. Solidno sam se zajebo što sam već izdrkao danas.

  6. Mene to neće sprečiti već ga sapunjam

  7. A ovaj što glumi pola priča južnjački pola ko beogracki mangup, kog boli kurac je l da?

    Kako je reko Silvani "i ja pevam malo" tačno me znoj oblio jebenti

  8. Dobar je filmić Nostalgia bait što bi rekli Ameri.

    Evo Tome, Silvane igra u seriji, peva s Čkaljom. Silvana obavezno 2-3 puta da kaže "ovo je TOMA ZDRAVKOVIĆ" da ne zaboravimo slučajno kog gledamo.
    A tu su Zoran Radmilović, Mika Antić, Cune, Lepa Lukić joj šta je luda bila jebo je dan hehe. Tita bio živ, slike, biste, Juga bila velika. Evo ga neki novi, Zdravko Čolić se zove valjda (jes lud skeč, mal se ne upišah, jer kapirate tad Čola počinjo, nisu svi znali za njega mora ova da nam kaže to je Zdravko Čolić, ne kapiramo).
    Onda umro Tita, Juga krene da se raspada, umre Toma.
    Jbg. Tuyno je jako.

  9. Sem te jugonostalgičarske note ima i par Kustinih momenata, motiv sa cigankom u venčanici koja se javlja kao duh (ne baš dobro zaokružena priča na kraju), i slična scena odlaska tome iz svoje mahale kao kad Perhan napušta svoju u kombiju a svi trče i plaču. Tyzno.
    Sve u svemu solidno kakvih sve sranja ima. Sreća da nije dao bikoviću glavnu ulogu što me ne bi čudilo ili katarini radivojevic ulogu silvane. Moglo je mnogo gore sve da ispadne.

  10. Nisam gledao film ali zašto samo 1 čovek dobija sve uloge? Da li mi imamo glumce osim ovog što je glumio Tomicu?

    Moje mišljenje je da bi sin Miše Janketića bolje izneo ulogu.

  11. Pa realno je on najslabiji deo filma.
    Već sam reko da mi smeta što mu je južnjački govor kad kako, što je možda OK za kasniji deo života kad tek ponekad to ispliva, al brate na početku fima u kafanu u Leskovac treba da priča ko seljak iz Pečenjevce.
    Opet, ne znam baš kakav je čovek bio Toma, cela predstava mi se zasniva na onoj sceni iz Balkan ekspresa, nekako tih i povučen "ja neću to da pevam", ali na momente mi baš ovaj nekako deluje ko da glumi Acu Lukasa, a ne Tomu.
    Jebem li ga.

    Ova što glumi Silvanu mi je bila dobra (a i lepa žena baš), doktor najbolji lik u filmu, ovaj što glumi dođe ko neki Meds Mikelsen za sirotinju. Čak i onaj glavati što igra menadžera mi je ovde bio kul.

  12. Sto kaze smoklja da gledam 2.5h tomu a boli me bas kurac

  13. Zadnji dani dosli ako u srbiji vise ne mozes da ceskas jaja dok torentujes bez vpn-a

  14. Nije za zajebanciju, kruže priče da belo grlić ide po kućama i stanovima i lema sve redom radi autorskih prava.

    Skoro je nalupo neku pizdu matoru jer je načuo da je teo da mu ukrade sekvencu iz filma oklagijator prokleti!!!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.