Prijava

Svet skroz poludeo za ovom serijom. Jel gleda neko? O čemu se radi jel može neko da me uputi?

gook slope chink zipperhead mejnstrim govno miss me with that gay shit

Igre Lignji

Ejduse, kurac mi digni

pa poenta cele serije je da nesmes nikom da verujes.ja sam to tako shvatio.ali dobro, boze moj..

eto, neko je vec to slikovito objasnio

Oruzje za masovnu manipulaciju
Izaslo mi je na yutjub sorc kako prave karamelizovsn secer svi moraju da prave tako ce sutra da skacu pod voz sve kao na tiktoku isti su centri moci
Preporucujem svima da ne gledaju ko hoce zivu glavu da izvuce

Hoćete li gnje?
Ko, ja gnje?
Da, gnje.

Ima lepu paletu boja serija. Kad sam bio na razmeni studenata u Busanu pre 10-ak godina, jeo sam dalgone, slatkis iz serije. Obicna zagoretka što bi rekli nasi seljaci.

E jebote ja sam bio u Busanu 2011.
Možda smo se sreli.

A izmedju Seula i Busana sam bio u nekom gradu mislim Guangdju da se zove, elem hotel se zvao Gus Hijdink i imao njegovu statuu ispred, nisam znao šta da pritisnem na klimi sve bilo na Korejanskom, skuvao sam se kao žaba.

Loša serija. Nisam gledo btw

Za razliku od mene, koji sam gledao.
:nisam:

Moraš da budeš baš onaj naj sloj s dna kace da plaćaš netfliksu da ti servira dagnje iz Koreje stare 15 godina.
Baš žešći retardinjo mora da budeš.

Moraš da budeš baš onaj naj sloj s dna kace da plaćaš netfliksu da ti servira dagnje iz Koreje stare 15 godina.

Ja imam opasnu averziju prema netfliksu jos otkako sam pokusao da gledam orange is new black jer sam negde procitao da je zenska verzija oza.......
A realno ni jednu dobru seriju u svojoj produkciji nemaju