Prijava

Marinika Tepić jebi me. Sedi mi na facu. Nabijaj mi pičku agresivno na usta. Dole bageristi i čekićari

marinika nije u tom fazonu, rekao bih, bas nekako umiljato deluje

maestro budi tih ddos-ovace nas opet a posle nam nema spasa

Sns je prirodna evolucija ds-a.

Sve je isto samo feminizirani likovi bacaju hejt. Sve bi bilo ok ali samo da je malo finije.

da oni bar nisu toliko bahati prostaci

Ds sns isti kurac. Nema lazi nema prevare.

Ae be caro lakše malo, jesu govna bili dsovci ali ovi si nemaju merku, baš se nameračili da opustoše ovu dolinu plača do maksimuma dok su tu i da odjebu negde kad završe.

ne bi sns dosao da ovde nema ljudi koji za njih glasaju. svaki drugi listic ja se secam 2014. znao sam da je to kraj

ja kad sam reko da sam glasao za dss ona seljanka glupa mi se smejala budala

Uvek je aktuelna vlast najgora.
Koga danas iz ove pozicije nervira Nikolic, Tadic ili Kostunica. Nikog jer je dzvalavi u krupnom kadru.

U kad kazes Tadic vec osecam smrad

Sns je stvoren uz pomoc ds i eu.
Namestaju se svaki izbori kakvo kurcevo glasanje. Glasati samo znaci davati legitimitet propalom sistemu.

Seti se recimo 2011, stvarno se zivelo u siromastvu i ljudi su s razlogom bili nezadovoljni

Cinjenica da ko god moze bezi iz zemlje, i to uglavnom visoko kvalifikovani, dobro obrazovani i mladi. Ostace samo ko ne moze i starci.

Nije problem, zamenicemo populaciju migrantima. Problem solved

Sns cemo se resiti onda kada ekipa otkaze poslusnost svojim zapadnim gazdama.

Dok su njima dobri ima da cutimo i slusamo ili ce nam namestiti jos goru vlast, i bombardovanje ume da bude opcija.

Marinika Tepić jebi me. Sedi mi na facu. Nabijaj mi pičku agresivno na usta. Dole bageristi i čekićari

to je vise dijana hrkalovic ako cemo realno

Jbt seksipilna je za lestvicu iznad olje beckovic