Prijava

MELKIJADES VS SEVASTOKRATOR95

Teme: geo, istorija, filozofija, sport, književnost, muzika.

Pobednik odnosi slavu i pravo na hvalisanje

Gubitnik će uvek da se vadi da je drugi guglao.

Ovde diskutujemo kad i kako će se to održati

Pitanje 1: Kako se zoves?

Pitanje 2: Koji ti je cilj?

odg na pitanje 2: da tema vaccina postane ultimativna tema vuka foruma, sto ste upravo sjebali otvaranjem nove teme

Pitanje 3: Koja je brzina kojom leti neopterecena lasta?

Lasta ima gotovo 150 vrsta i ne lete sve istom brzinom..

najebo sam, ovaj je ozbiljan

polihistor melkor vs gaztoz sevast

Gubitnik će uvek da se vadi da je drugi guglao.

Stvarno, jeste smislili kako da rijesite problem potencijalnog guglanja?

Ja Sevastu verujem što se toga tiče. Nego pobednik duela ide na koga?

Jbt zaato kviz ne bude preko vibera irganizovan ili google clasroom, to bi bilo najobjektivnije

Verujem i ja melkoru, ali mislim da ce se svakako staviti ograniceno vreme za odgovore

Ako cete ici na povjerenje, onda nemojte biti picke ni poslije, koji god izgubi, nema izgovora, mora da prizna da je protivnik bio bolji, makar imao i dokaz ljutog guglanja

Jbt Sevaste ovi nas dvojicu zajebavaju.

Dobra su pitanja onako ima nekih malo zajebanih, ali uglavnom su lagana za takvu dvojicu erudita. Kolač vam je skoro spremljen čekam još samo za muziku.

Nema opcije da ograničim kviz u celosti ali zato mislim da postoji opcija da vam se ograniči vreme za odgovor na svako pitanje. Kolko da stavim tipa 10, 20 sekundi po pitanju? Tries?

Ajd ako napravite do 9 učestvujem. Da vratim ovog malog šupka u treći osnovne, gde mu je i mesto lololo

E je l mora neko kurčenje pred duel, kao u boksu što se prozivaju i šibaju na konferencijama? Sevaste daj neke uvrede