Prijava

Siguran sam da srpski del boy ima puno toga da kaze, al ovo nije platforma za to. Hvala mu na razumevanju, i srećno na kom god se forumu bude obreo.

šta je ono srpski del boj napisao na prošloj stranici, ne mogu čitati njegove postove duže od 4 reči.

sabrao sam snage da pročitam i poprilično sam siguran da neće otići, jer rečeno je da je gora pojava od stratimira, a on je svakih mesec dana otvorio po jednu temu o tome kako će napustiti forum, pa 11 godina to nije uradio, dok ga na kraju nešto nije sprečilo da se pojavljuje do 2049. godine

Толико смо се отуђили да драги рандом читаоче изнад имаш пример протеривања нормалног човека са форума од стране неколицине неугледних форумаша који нимало нису допринели квалитету сајта него потпомажу пропадању, и одливу мозгова са, истог. А ово је само форум, да не говорим о томе како се човек осети када изађе на улицу и осети енергију око њега, отупели смо и захладнели, међуљудски односи сведени на требаш ми - требам ти, више није танки слој леда да неко некоме приђе него је санта леда. Толико од мене.

Mozes i ti da se pridruzis del boju majmuncino

Vukajlija je večna dok joj se deca svađaju

Смувајте се

Odliv mozgova
Skod ojebo

Škodilac može da ostane jer je potpuno neprimetan, benigan i nevidljiv.

kako bi bergas reko: ameba

Како би Бергас рекао: гл гл гл

kako bi bergas reko: ameba

Ameba preteca Srbina. Vise postovanja za amebu molicu

Otuđili je slaba reč još slabijeg karaktera. Omeđili, obezdušili, usrali od straha su već prigodniji termini.