Prijava

Radim u tuzilastvu i glasacu ne, iako predlozene izmene nisu totalno sranje. Ono sto je dobro resenje jeste da vise nece biti jednog tuzioca u okviru organa i zamenika javnog tuzioca koji predstavljaju tog jednog, dakle dobija se izvesna autonomija na nivou coveka, nece biti vise takve jake hijerarhije.

A sa druge strane nacin biranja je uzas, izvrsna vlast ce moci jace da utice na izbor tuzioca kroz to sto ne bira skupatina koja je kao narodni suverenitet vec se izbor premesta na drzavno vece tuzilaca (to ce se sada zvati neki visoki savet tuzilaca) koje se opet bira vecinski od strane izvrsne vlasti.

znaci bukvalno, razumem reci posebno al kad ih sastavim u ovo sto si napisao, ne razumem ni kurac.

toga sam se i plasio, da je na povrsini dobra ideja a ispod da proguraju sta god moze da se progura da se i dalje smanji nezavisnost sudstva

Pa svaki pamflet je lep.
Svako saopstenje vucica i brnabe je lepo.

Sns je lep.

Jbt trebali su u kampanju ubace da ce dolovac biti smenjena, ljudi bi se nalozili

Njeno neoglašavanje povodom svega u poslednjih godinu dana održalo rejting sns sig

ko je dolovac koj kurac i kakve veze ima sa bilo cim? referendum valjda nije o licnosti nego o menjanju ustava

Ona samo radi svoj posao. Legitimno

Sudstvo u srb je vec toliko razjebano, prica sa notarima, maltret advokata. Sve komore su okupirane.

Averidz pravnik advokat ima prava kao random neglasac sns a

Dolovac je rep javni tuzilac koga je valjda izabrao ds ali vec dva tri mandata je niko ne dira jer cuti na sve jebeno.

Marioneta

Referendum ce uspeti svakako jer broje glasovi ljudi angazovani od strane vucica + njihovi ce svi izaci i zaokruziti da

Uspece naravno, ali nije potrebno 50%.
Moze izaci i 10% i bice ok.

Jebo takav fererendum. Ako izadje 20% jebi me. A namestice da je izaslo 40-50%

U sustini nece vise da se ima ni privid nekog narodnog izbora nego da bagra bira sama sebe u nedogled, valjda nam dosadasnji nepotizam nije bio dovoljno jak po nekoj logici.

Kategoricki "ne" na referendumu (osim ako drugacije ne formulisu pitanje lolol)

Koga jos boli kurac da glasa za average glupost za koju ne zna ni da li je dobra.

Masi pustas rijaliti i ocekujes da nesto misle. Da bas.

Trebao je referendum da bude da li prihvatate da referendum uspe ako izadje manje od 50%. To je sustina

hahahha jel sam ja dobro skontao ili ce pitanje na referendumu stvarno glasiti "Jeste li za potvrdjivanje Akta o promjeni Ustava u oblasti pravosudja?", bez da je igde na listicu napisano koji se tekst menja??? pls mi recite da sam pogresno skontao, ovo nema ni u simpsonovima da ljudi na referendumu glasaju a ne znaju cak ni povrsinski o cemu

da rezimiramo: 0 javne rasprave, broj ljudi koji je procitao taj akt o promeni ustava blizu 0, na samom referendumu onaj ko nije procitao (dakle, 99,9%+ glasaca) nema blage veze ni sta stoji u ustavu, ni sta se menja, zakon o referendumu je sad takav da izadje 15 ljudi i 8 zaokruzi da, ustav se menja, o kontroli glasanja da ni ne pricamo

ALI DOLE FASIZAM U AUSTRALIJI!@!!!

sto bi reko zeks pantic, ovako se ni pijani turci ne bi ponasali, oprosti mi zeks

hahahha jel sam ja dobro skontao ili ce pitanje na referendumu stvarno glasiti "Jeste li za potvrdjivanje Akta o promjeni Ustava u oblasti pravosudja?", bez da je igde na listicu napisano koji se tekst menja???

Sledeci ce vjerovatno jos krace
https://www.youtube.com/watch?v=5X4HYA-lB-U

i temu otvara neko ko i ne zivi u srbiji, kapiram vise informacija ima on tamo nego mi ovde xaxax

Meridijan bet kvota na da 1.01, na ne 20
Sve jasno