Prijava

Meridijan bet kvota na da 1.01, na ne 20
Sve jasno

haha al mnogo bi bilo zanimljivije videti kvote na izlaznost

moja prognoza 1.01 na <20%, a bogme mozda bude i <15%

Lep dan, dosta ljudi videh na svom izbornom mestu, možda i prebaci 20%

meni stvarno nije jasno kako je pravilo referenduma da se racunaju samo izasli glasaci
pa valjda onaj koji nece promenu nece ni da izadje koji kurac ovako ce naravno da bude da jer sns ima milion ljudi u stranci

Ranije je bilo 50% da mora da izadje da bi ref uspeo, vucic skoro promenio zakon da ref uspeva bez obzira na broj izaslih

Lepo je to uradio. Niko mu uz eu nije zamerio zbog toga. Dok nas jebe dobar im je.

Da njega nema bilo bi smor, ziveo nam predsjednice

Bio zaokruzio njet

Ocekujem da referendum prodje sa 98% da

Ma biće oko 15% njet, kapiram da hiperbolišeš malo, ali mislim da je 15% neka realna procena

када се објављују резултати

Nogo uradio ok stvar sa razbijanjem kutije

To je neka sustina da na sl random izborima izadju gradjani i razlupaju leglo zla.

Jbt koliko je simptomaticno da se opozicija ne javlja u random brljama koju radi vlast kao sto je ovo sa referendumom

Marinika valjda prati sledeci palmin jebarnik. Ima preca posla

је л може нека инфо шта се тачно планира променити у уставу

40% skoro za "ne"... odlično, van svih očekivanja. Nije baš za pustanje Wind of change na trgovima lolo, ali ohrabrujuće.

Nerealno 40%.
Objektivne su sumje da nije izmanipulisano u smislu da je bilo jos vise ne

Slušaj govnjarčinu pičkoustu kako sere, u tih 40% računajte da je najveći deo bio iz SNSa, velike unutarstranačke borbe smo vodili među sobom. Mamu li ti jebem patološku pa dal je moguće da mu neko pije ove priče kad se zna da kad stigne direktiva nema odstupanja od nje u celoj stranci.

Sns leglo demokratije.

A tek sta risticevic i babic kazu sefu u lice ne smes ni da zamislis

Prvi znaci pukotina u oklopu. Posle 10 godina. Ovo aprila jednostavno mora da se iskoristi.

Kakvo iskorišćavanje lik i ako nasluti da je namirisao promilsku šansu da će da padne ima da napakuje izbore kako mu se nakrivi kurac jer je tako u mogućnosti. Čaušesku or bust.