Prijava

ejduse to je samo kocka nema tu umeca niti bilo cega pouzdanog,maestro je presao sa kladionice na to on je kockar

Ako neko smatra da je isto printskrinovati NFT i držati ga na walletu, predlažem da isto tako printskrinuje wallet sa 5-6 Bitcoina pa da uživa u njima

Nemas garanta za to, novac ti pokrivaju centralne banke drzava, a za bitkojn ti garantuje izvesni SATOSHI NAKAMOTO

NA FORU SAM TE SMOTO

E da sad kad reče Talični ovo. Gde je i šta je vrednost Bitcoina Maestro? Jel to samo dogovor između dosta ljudi da nešto vredi ili postoji nešto što zaista daje neku realnu vrednost?

Vrednost bitkoina je zasnovana na poverenju u buducnost. E sad...

da jednog dana kad svi budemo ziveli u metaverzumu i kupovali virtuelne stanove i imovinu

Ne znam, možda se ne razumem dovoljno ali mi je sve ovo mnogo mutno.

Privatna valuta privatne internet drzave kojoj treba privatna vojska da joj obezbedi vrednost. Zasad deluje ok dosta ljudi koristi btc. Ali kome idu zive pare za koje kupujes bitkoin? Eh ta pitanja, Ejduse...

zamisljam lika koji sedi za kompom sa VR naocarama, kaplje mu voda sa plafona, i hvali se nekoj virtuelnoj ribi sa svojim porseom

Reci koji pacenicki svet :) zamisli da im oduzmes smartfon i internet. Obesili bi se

bio bi u fazonu unistio si mi zivot aaa

Ahahah bas to, ti zli covece, kakve knjige sta je to necu to

Mislim ajd ako pruza neku mogucnost za legit zaradu treba iskoristiti, uzmes kes i zivis svoj zivot kako si ga oduvek ziveo, realno sad i ne mozes drugacije, ne mozes da opljackas banku nisu ni oni vise glupi... jedino da probas kajlu u zlatari pa da ortak tad satro udje i otvori ti vrata hahah al nije neka kinta za rizik da ti u presudi pise "na narocito drzak i bezobrazan nacin" lol... Ali da mi kljucni elementi u zivotu zavise od neta pa to je samoubistvo mozga. Ovo je donelo totalnu supresiju samostalnosti i samostalnog razvica a kao SLOBODAN SAM slobodan si kurac bato moj da ti ukinem net i oduzmem fon i komp pa mi onda reci da li si stvarno slobodan...

Za Ejdusa
Msm da ce taj shitcoin da dobije na vrednosti bas zbog fore, to kupuj

Labo zamisli sad ove decxkitje sto gejmuju 24/7 sta je to nego beskorisna vreca govana bez ijednog talenta?

- ...that shall cost you 25 $ and 17 ¢.
- Do you accept shitcoin?
- For sure.

Vreme je da vukajlijaši uzmi malo para, šta mislite braćo? Pokrenuo bih projekat, dao svakome od vas po 1% od ukupnog broja novčića. Ako se slažete

Kreće ponzi scheme

Isprogramiram ti to i deplojujem sve da radi kako treba, ako treba i sajt za 20% od inicijalnog kolko planiras da delis i da ostanem skroz anoniman posle da ne treba imenom da promovisem to

Dam ti i par ideja

Nego kako. Trebamo li učlaniti našu familiju, prijatelje i pokojnike?

Celte ici cemo sa presale-om da bi prikupili likvidnost. Vukajlijasi koju budu hteli da rade ovo ce dobiti svoj % i vodice se kao deo marketing tima. Svi cemo ostati anonimni. Samo bih insistirao na zakljucavanju nekog dela tokena na neko vreme preko teamfinance, cisto da osiguram investitore.