Prijava

1:24:58

wtf lik mi zalicio na Nola

Biden se bas uzbudio. Pod stare dane malo emocije da oseti.

Obj kuvaju samo tako, povlace se diplomate salje se oruzje. Sranja ce biti samo pitanje kad

Pa bukvalno je pitanje dana, nažalost. Al neće biti nekog brutalnog rokanja, izrael-palestina lvl, možda malo kompetentnije od strane napadnute ekipe

Cuj splasnulo, nikad napetije.

Kroz iducih 5-7 dana eskalacija ozbiljnih razmjera nažalost

kladim se da neće biti rata, bar ne tradicionalnog.

Nato se predebelo infiltrirao. Kao nekad u hrvacku.

Jedini kojima ne odgovara da ne bude sukoba su oni. Uvek isti scenario

cara: Sranja ce biti samo pitanje kad

mozete da se kladite da nece u skorije vreme

Kakav izrael i palestina, ovo ce da bude blitzkrieg od strane rusa, stuci ce ih kroz 15 dana toliko ozbiljno da ce ovi traziti pregovore..

Pruzit ce ukrajinci neki otpor, dobili su Javeline za tenkove ali pred zracnim napadima Sukhoia i Migova uz radarske sabotaze, Rusi ce brzo prodrijeti..

Zao mi je Ukrajinaca, volio bih kada bi uspjeli da nadju neki zajednicki jezik bez uplitanja zapada..

Za razliku od celta fakt cekera koji zna i predvidja

Noob

ma ja pogadjam promasujem 50% ove pola-pola stejtmente klasican nub, nasumicno lupam, jeste.

ti promasujes 100%, zato i kazem da imas talenta jbt. nesto se cudno dogadja tu.

Putin je vnugo ako bude dozvolio rat.
Nadam se da putin i nato nisu ista firma al ne bi me nista iznenadilo.

Poprilično sam siguran da neće dozvoliti rat, nije on budala, zna da će veće sranje nastati od rata nego od nedostatka rata.

Pricate o potencijalnom ratu kao necemu u cemu ga rusi puse dok evropa posmatra uz kokice.

Pa vise ce najebati evropa posebno ova nasa geografska ovde nego sto ce rusi nekih steta pretrpiti..

Jebena njemacka je ovisna o rusiji, sta da kazemo o ostalim malim evropskim prćijama

Celte jbt svi su fejlovali na novaxu sve samo mene nije bilo blam kenjam prvi.

Imal 1 osobe koja mogla reci e novaxov scenario bice taj i taj.
Svi se prosrali spesl edisn

Ja sam rekao da novax nece igrati.

Novak nije igrao

Sad kažem da će biti rata, level 3/10, i to bez uplitanja drugih evropskih zemalja aktivno, najkasnije mart.

Ovde je palicu opet preuzeo zapad ali americki, evropa ko kurva cuti uz poneko “e ljudi smirimo se” a upravo je ona ta koja treba s najvise zabrinutosti da prati i regulise desavanja koliko je god moguce..

Jesi zap, reko si nece igrati al to se odnosilo nece dobiti propusnicu nece ni putovati.

Celt se kleo u nezavisno sudstvo i da ce ipak igrati.

O cemu pricamo jbg

Neko reko nato ce podrzavati ukrajinu do poslednjeg ukrajinca.

ne sekirajte se, nece biti rata dok cara ne kaze da ga nece biti