Prijava

"Kako sam sa nalogom FalichniTOM uspeo da smirim svog unutrasnjeg stratimira" - falichni

Moja borba - kako sam od vukajlijasice hejterke postala woke ikona - mylyca

Dečice draga - zbirka basni, Ejd

Pandemija: Hotulland 2022 - melkor

Kako sam pisao po hotulima u carstvu hotula

"Teorija velikog praska ili kako sam od jedne rečenice napisao čitavu knjigu" - Melkor

Ja sam video melkovu nenapisanu knjigu.
Ovako izgleda
https://memegenerator.net/img/images/16583790.jpg

Samo one zute ceduljice sto se lepe i uredno polepljene

pre jedno 7-8 godina xD

Od moda do demoda - musss

:))))

"Od pandanije do pandemije - dnevnik jednog Care"

BOGDANE, odstampaj svoje definicije sa vuke i zaheftaj na sredini. Prodavaj ispred snp al ubaci jos vicevi o tri debela Nemca i tako nesto sto uvek ide

Intersleng: True (story) - Cara

Haos u Melkijadesovoj glavi je poput srce- da, one razbijenog prozora, levo od Save, a desno od Dunava, eksplozija granate u pilicarniku, atomi razbijenih i pobacanih misli svuda naokolo poput donjeg vesa moldavske prostitutke u jeftinoj sobi motela u Kisinjevu, da, srca poput one od flase sibirske vodke kojom sam prekracivao put do Podmoskovlja, da, to sam ja, to si ti, to je Melkijades, uspesni pisac propale buducnosti za koju ne haje, niti ce, ali mozda, nekada.

Čuvari foruma - mesni

kako smo rasterivali stratimire pisanjem NASAFTAJ MI MAJMUNA MAJMUNE

“Ubiti pticu caramelicu” - Hotul

Тема је изузетно интересантна, ево написаћу пар ствари.
Хтео сам да напишем књигу о свом животу, међутим, ту има два проблема. На првом месту, имам нереално много догодовштина, ситуација, али немам неки како бих то рекао костур, нешто што је нека централна тема... Друго, кад сам једној доброј пријатељици рекао да ћу да напишем књигу, она се страшно наљутила. Сконтала је то као да пишем мемоаре, и била је у фазону, не будали дегенчино, имаш ти још много тога да испричаш, не да сводиш рачуне овде... Мислим се, у праву је, нисам Винстон Черчил...

Мада, све је то к.... свирање... Ко би то читао уопште.

Ко би то читао уопште.

Znam da se na retoričko pitanje ne očekuje odgovor ali ako će to razriješiti neku nedoumicu u tvojoj glavi samo ću ti reći:

Ja ne bih.

Umetnost felacija - Srpski Del boy