Prijava

da li ste natočili svoja vozila do čepa danas i juče?
da li ste svoje dinare pretvorili u neku drugu valutu?
da li ste digli novac sa banaka u keš?
da li ste kupili kripto?
da li pravite zalihe hrane, eventualno joda?

ako jeste zašto jeste ako niste zašto niste

da li ste natočili svoja vozila do čepa danas i juče?

kraj i početak debilizma

juce pliduu objasnijo na tu temu. reko nesto fazon pa kao da ce vam trajati godinu dana

ono sto jedino treba uzeti resio vucko. misli za nas jbg.
nabavljene osnovne zivotne namirnice lagerovano ako dodje do sranja nece biti gladi i bice nafte za osnovne potrebstine, zato se i indukovala ova pizdarija da se 30% ubacuje u rezerve trentuno.

Nije vucko samo vucko, iza njega stoji udba, to uvek treba imati u vidu. Stoji doktrina stoji znanje. Iza marinike stoji nvo

Iskreno kupujte zalihe ne bih se ja zajebavao, ovsene pahuljice treba na tone uzimati to traje a jaka je rana ima sve što treba telu

Imam neku bašticu u tazbini, koke nosilje... nemam žitarice jbg al kapiram da krompir završava poso

da bukv sledi energ kriza, struja agregati nafta treba natrpati tavane i podrume

E tu sam se sjebo, grejem se na struju, doduse ide leto, do oktobra sam miran, do tad valjda će se reši ovo, na ovaj ili onaj način lolo

jbt ti ko musacci, jel krades struju makar?

Od marta 2020 sam intenzivno namrzao ljude koji prave zalihe. Imam flešbekove ko iz Vijetnama kad prođem pored Maksija i Leona

pa jbt bili lokdauni ofc su kupovali sta da se setkaju na svaka dva sata po pavlaku

mada jbg ja vec godinama pazarim kao da ce rat. sto vise kupi sto manje u prodavnici provedi zivot pravilo

Pa ok ja kupim za celu nedelju isto. Al šta će ti koj kurac tona brašna alo? Jebeno jeli mekike 6 meseci, ko '93.
A ti ne možeš da kupiš kilo brašna posle.

Ja volim često da idem u prodavnicu. Dok sam živeo na Trošarini, u Idei bila jedna prepička kasirka. A osim toga megamarketi me ispunjavaju, kao hotula konzumenta.

a jbt ako negde pizdim da provodim slobodno vreme to je prodavnica bilo koje vrste.
nabavljaj sta moras i mars. Kao da se spustam u šaht da isteram pacova fazon.

generalno biram najvece prodavnice gde ima najmanje ljudi, odnosno tajming da se ne dodirujem sa zap-hotulima koji uzivaju u bazaru

Al šta će ti koj kurac tona brašna alo?

a sta da kupis da stoji godiu dana. i brasno je diskutabilno

bukv mos zimnice secera soli pirinca ako nemas struje znaci ovo trajfo sto kaze ovsene pahuljice i sl

obj na takvoj ishrani procvetali bi svi sa aspekta zdravlja

serem se usta onima što su pokupovali svo brašno, ulje i naročito onima što pune rezervoare do vrha, eto trajaće im gorivo do kraja života, pa da ga pokupuju.

auuu mesni se popisao po stalkeru i maestru u fullu

a sta da kupis da stoji godiu dana. i brasno je diskutabilno

Kojih godinu dana koji kurci, mogo si svaki dan do radnje da odeš. Lokdaun trajao mesec i po, dva
Samo popale budale da paniče, ljudi su i ovako retardirani po radnjama da te muka uvati.

bukv mos zimnice secera soli pirinca ako nemas struje znaci ovo trajfo sto kaze ovsene pahuljice i sl

Ja kad sam pričao za ovsene pahuljice da su dobre Bohor insinuirao da se heftam u buljsona XD

99' baba kupila 20 lebova i napekla dvopek u strahu da nece ima. Posle sva normalna deca jela svez leb, ja pola plombe prejeba u nato agresiju.

ovsene top hrana.

Kojih godinu dana koji kurci, mogo si svaki dan do radnje da odeš. Lokdaun trajao mesec i po, dva
Samo popale budale da paniče, ljudi su i ovako retardirani po radnjama da te muka uvati.

a jbt radi se o namirnicama koje ne zahtevaju struju fridzidere spec uslove

i nisi mogao svaki dan, bilo policijski po 3-4 dana, posebno ako si penzos nisi mogao mesec itd

jbg, ne pisaj po tudjem strahu, mnogi su se iz straha heftali vakcinama