Prijava

Ово ми је најбољи профил до сад и први са одабраним дјелом.И никога не вријеђам , али једна велика маса ме вријеђа и хејтује чим дођем у чет Кафану.Боксер , неки МанУтд , Радијација , понекад Надимак ко надимак.И то нису обичне увреде , то је вријеђање сопствене нације и величање највећих злочина над Србима и постављање линкова од усташких пјесама.За мене је то понашање психијатријски случај , и не могу да вјерујем да постоје такви људи.Једноставно сасвим небитно што неки сматрају да су то само слова и бројеви , ко тако нешто напише он је спреман и да то каже.

Kolko zajebano i jezivo kad se poznajete ovako irl a schizoposteri ste. Je zi vo

Solidan krindz pao nema sta

Ја схизопостер нисам, извини. Сад сам чито његове постове од пре годину, две и за њега би могао да кажеш.

Хронологија је следећа:

1. Кретен почео смарати на форуму.

2. Ја отворио ову тему.

3. Он почео мене "доксовати".

Шта си могао да очекујеш?

Лик је размажено дериште.

Dvije male romine o arijevskim pizdarijama raspravljaju.

Прозивали су и смараче Ејдуса, Стратимира итд и нико није качио њихове слике за разлику од овог инцела

Oćete da prizovem bombija da vam kobjasni proces doksovanja? Je li vam to u životu treba? Da vam kači familiju pu šaljivom sajtu vukajlija?

Da li ti to plačeš, Vuče?

Позови га, само нек његову качи бмк

Debilski potez kačenje tuđih slika bez pristanka, žao mi glava vaših što vam taj koncept nije jasan.

Он је први то урадио дебилчина искривљена

Zašto vi Romi ne perete svoje zube, Vuče?
https://ibb.co/D108FYJ

Лука Бољановићу шта ти ради Јелена Бољановић јел и даље имате сексуалне односе пошто си ти инцел што се тиче других особа женског пола изузев курви

Dva klika su bila potrebna za naći sve dodatne informacije, samo na osnovu slika. Vi ste debili obojica. Ovaj časni sajt je već imao idiote što su slali prepiske članovima familije. Pa vi vidite.

da mi je znati, u šta ste vas dvojica isprdili dvadeset i nešta godina kad se ovako ponašate.

pa jebeni trinaestogodišnjaci nisu toliko glupi.

Ok lepo

EDIT: Dolazak banovanih autora sa duplih naloga pre isteka bana rezultiraće dužim banom i brisanjem definicija.