Prijava

Msm talog, ima nas svakakvih a zajednicka crta je da svako za sebe misli da je do jaja, pod navodnicima naravno.
Normalnost svakako varira kod svakog, neko ima vece neko manje oscilacije. Zajednicka je poreba za seringom kao da smo familiy, mislim da sam danas sig 4 sata upucao ovde a jos nije kraj dana.

O tom aspektu govorim. Dal je uopste normalno voditi ove rasprave koje mi ovde tupimo a ticu se licnosti. Ok vakcina ovo ono ali ulazenje u licni domen i poravnavanje licnosti na lvl ma procitao sam te sve mi je jasno je izrazeno nubovski a to radimo mi.

za pocetak, cim sam reko to dvojica su dosla sa boljim automobilima, a dalje aj malo oladi sa tim ja sam nesto al necu kazem a pola sajta nema pare za modem.
Jbt, vecina ovde ljudi duboko u 30tim, zive zivote, imaju stvari, ljude, o cemu bre pricas ti covece?
Kakvu ti sliku prosecnog vukajlijasa imas, o prosecni vukajlijasu

Jbg, ja samo kazem da su i ta dvojica cobani sa tog aspekta. Ok, opet nista licno. Samo mislim da je seljana na ovakvom profilu sajta to raditi. Neko se i hvalio kako vozi firminog merca jbg itd.

Sto se avg vukajlijasa tice sig sam da ima svega naravno.

Sve u svemu za sebe kapiram da je uveliko vreme da oladim. Vrv necu uspeti tek tako jer sam se navukukao na jebeni sajt ponovo, prekasno sam skontao, navukao se jos pre tri meseca od ukupno 5-6 koko sam ovde.

Ono sto znam da bi voleo jeste da manje rifresujem, manje buljim u ekran i smisljam govna, manje razmisljam o smoovim problemima, celtovom nubovanju itd jel sam realnost zamenio za sajt sig 50-70%

meni zanimljivo ovo.

sta bi sad radio da ne trosis vreme ovde?

Kada tako pitas nista, ovo je best baj opcija.

To ko scena sa narkomanom, snimas mu lice on srecan nasmejan blazen osmeh, kada odzumiras vidis spric iglu kasiku i dalje isti osmeh.

I meni je zanimljivo al uslo u lvl da je ono vise kontakta neg sa familijom. Sik jbg ako ces obj.

Bas mislio da ces da mi odvalis neku anamnezu kad si pitao dal da napises sta i kod sebe vidis jbt ono ispalo potajno ocu da se dopadnem masi sa sajta.
Ti bukv zivis ovaj sajt i moje skromno misljenje bez cinizma jeste da si u najmanju ruku normalnost sajta u svom obliku naravno.

U nekoj strukturi da svi sa sajta zive u istoj zgradi, ovi preostali, ti bi imao neku titulu first rezident, ne ni precednik k saveta nego neki stanar sa prvog sprata kod koga dodje i domar i i ovaj drugi da se konsultuju oko parking mesta i zloupotrebe. Taj neki apstraktan dozivljaj

Ti bukv zivis ovaj sajt i moje skromno misljenje bez cinizma jeste da si u najmanju ruku normalnost sajta u svom obliku naravno.

zanimljivo mi je kako to kazes sa neke visine kao.

nisam dolazio dugo. onda sam dolazio malo pre tebe (sa pocetkom pandemije) jer trifors hteo da se prepire samnom za teorije zavere, onda melkor, onda ti. trifors otiso, da odete vas dvojica odo i ja, vise nemam sa kim da jedem govna.

kapiras svoju svrhu u mom svetu?

Al vidis jbg, ja i kad sam u gradu (a ovaj vikend sam bas lajfovao lolo) na poslu (bavim se obradom fotografija), s fona banem, iskucam nesto na brzinu... ne pati zivot zbog sajta

I meni je zanimljivo al uslo u lvl da je ono vise kontakta neg sa familijom. Sik jbg ako ces obj.

a ovo ako je tako, onda ne valja. meni je zamena da kad radi svako svoje, umesto da gledam serije ili sta ga znam.

evo sad koristim da ispucam frustracije sto pokusavam da otsviram nesto na klaviru, malo sviram pa jedem govna sa tobom. ne ide mi bas, ustvari duze vreme se mlatim i proso sam najtezi deo i ne zvuci kako treba i gresim, i treba uzmem nesto lakse.

jel ovo po tebi npr hvaljenje? tebi je ovo patispanjenje ili sta vec. nije, tako ljudi zive zivot.

a ako si toliko navalio na vukajliju i sjebava ti zivot, ti brate nemoj vise. krivo bi mi bilo, dobar si sagovornik ali to je to, ne znam sta da ti kazem.

Nije sa visine. Bukv kada sam dosao usao si u razgovor tek nakon par sedmica, mozda dve tri cetiri.
Kazem nije sa visine, to je dozivljaj kao sti ti umisljas da ja za sebe mislim da sam u svemu bolji. Glupost. Uostalom da nema celt melk zap vrv bi ranije crklo. Sta znam.

A ovo zapovo, rl uvek trpi kad si na netu zbog bilo cega.
Ovo pominjanje lajfa za vknd i sajta kako se sve moze govori u prilog da autor mora biti zdrav, bit zdrav, ima zivot nema knjizicu.

Jbt svi rade nesto osim sto vise na vukajliji. Niko nije ostao gladan ili da nije kenjao.

Cara je jbg od 2011 vazio za trolololera i cak i kad napise nesto ozbiljno, mozda cak i iskreno, ja uvek sumnjam da je to kajlov tata tip trola i dalje, da i dalje je neka smicalica iza svega

omatoreli trolololor

Nikad nisam bio trol jbg. Izvalio si i sam.
Bukv nisam nikad imao stav i slepo se drzao njega.

Cirko je trol

Brt nisam izvalio lepo ti kazem, i sad mislim da je sve laz

Sta je laz?
Vakc stavovi true
Novax true
Cirko true
Ejd true

Ne znam dal jos nesto bilo

Jbt msm da sam usao u 6i sat danas

Ovo što Zap kaže, ništa ne ispašta zbog vuke.

Bukvalno, uđeš s fona vidiš šta ima, ako je neka debata iscitas kad budes slobodan i eto.

Nemoj da lazemo, fina atmosfera vlada, nema zle krvi malo se popickaramo s vremena na vrijeme i to je to.

U sustini, sasvim okej navika

Jeste, ako ne sprzis 6 sati dnevno u proseku