Prijava

Zajebane su to stvari Celte. Ne možeš sa kevom baš da pričaš o nekim stvarima koje se dogadjaju izmedju tebe i žene. Ili sa decom. Posle kad vide da si sjeban i pitaju šta ti je, kažeš da je sve ok i da si možda umoran itd. jer ne želiš da ih sekiraš, proći će, biće dobro...Krijemo osećanja, nego kako.

Na kraju krajeva toliko su se mnogi isprolivarili o sebi da bukv znam ko je u cemu 'bolji' a ko ne od mene.

Pod uslovom da nije kenjanje.

tako je melkore. možeš faktički čitav život u braku da provedeš a da zapravo uopšte ne poznaješ tu osobu s kojom si u braku. isto tako sa roditeljima. čitav život ih poznaješ, a verovatno ih uopšte ne poznaješ.

Cekaj jbt jel realno da tupis to pored prethodnog odgovora.
Da kao cara sam bolji al kao rl osoba se ne takmicim. Eto da uprostim.
Mozda potajno iz nekih kompleksa bla bla, al rl prisustvo izbegavam. To mi je lejmara.

ako oces mogu ti tacno kazem koji kompleksi, jer sam svestan toga i kod sebe. mada bolje da ne.

Taj rad Narešče. Malo skeri, ali to je život.

Precenjena je ta spika sa nepoznavanjem drugih. Ljudi sami se ne poznaju tako da ovo drugo je cista budalastina.

Fazon ubice iz kraja a bio je divan decko. Naravoucenije svako moze biti ubica. Dok ne postane ubica niko ga i nije znao kao takvog.

ako oces mogu ti tacno kazem koji kompleksi, jer sam svestan toga i kod sebe. mada bolje da ne.

Pucaj jbg. Mozda nisam slucajno na sajtu. Ne bezim ja od istine.

Naravoucenije svako moze biti ubica.

Naravno. I svaki ubica može postati svetac, što je i poenta priče o Sv. apostolu Pavlu.

ljudi, to sto pricate nije zdravo, to je upravo ono sto sam pricao da dovodi to teskih nervnih slomova. ma ljudi ne isteraju 5 god jbt, sto vidjam, naidju deca, nespavanje, umor, zajebi ti to.
to sto opisujete je mucan zivot, i ili ispravljaj ili zajebi, negde ce da ode na pogresnu stranu, ti, zena, deca, neko ce da ode gde ne treba.

sa roditeljima kao odrasla osova zivis vrlo kratko, sa porodicom (porodicama?) treba celi zivot.

negde ce da ode na pogresnu stranu, ti, zena, deca, neko ce da ode gde ne treba.

I ugl. sve može da se ispravi ili ispravlja, treba i to da pomenemo.

Pucaj jbg. Mozda nisam slucajno na sajtu. Ne bezim ja od istine.

ne znam kako se zove, al to je ona potreba da budes kao neki ruzno pace - labud itd, cuvas svoju dobru stranu da kad te neko vidi uzivo odusevi se, jbt ovaj cara uopste nije debil bre, on ovo ili ono ili kako vec, a tebi lepo. gle ga kako skroman itd, ne hvali se, nego je cisti kvalitet itd.

nije to lose uopste, al moras biti svestan da su najverovatnije svi odavde sasvim ok ljudi u realnosti, prijatni, zanimljivi, optimisticni itd. tj, nisi poseban. dobar si, ali nisi poseban.

nemoj da pricas da ti nije bitno kao stvarno, jer da ti nije bitno ne bi potencirao to toliko, i prekoravao druge ako podele stagod, sto iz ovog ili onog razloga moze da lici kao nesto cime se hvale, materijalno ili ne.

ljudi sa kojima sam provodio vreme ovde, a bogami i random sa vukajlije koje sam u nekom trenutku upoznao su u mnogo vecem procentu od nasumicne populacije (meni) prijatniji i zanimljiviji i skroz ok za druziti i uzivo.

Znam celte al pricas sa aspekta sajta, kao da bi tebe recimo odusevio ili zapa. Ne radim to ciljano. A ljude koje sam i upoznao odavde sam prvo ostvario dobar kontakt tako da nije bilo tig efekta naknadno.

Vise bi isao na kartu da drkam kurac ovde iz neke sema potrebe, nekog kompleksa nize vrednosti pa omalovazavam postupke drugih i kenjam kako bi pokazao da sam visa klasa. To je dosta objektivnije.

U redu ste obojica naravno.

A jel mislis da bilo ko ovde, medju 20 nas nolajfera + teskih cinika moze nekog da impresionira bilo cim i da to zato radi, sa tim ciljem?

Ako to mislis u teskoj si zabludi.

Moze naravno. Zap ruku u vatru stavljao kako ja patim za tvojim zivotnim stilom i sl.
Ne pojednostavljuj, ljudi su ovde kompleksasi, odnosno ima ih vriste kompleksi svako malo ovde raznih tipova.

I ti se uvatio kada sam rekao kako prezentujes usisvac. Pazi, jeste jadno to raditi na ovakvom sajtu medj ljudima koji ono, zive kod mame i tate i ne placaju modem. Jebiga.

Ne predstavljaj ovaj talog ovde kao superiroan i nedodirljiv. Ima svega

Treba napravimo nezvanicni insta vukajlije gde kacimo printskrinove odavde, ubijalo bi s pregledima jbg

Instagram je dno ukusa i vukajliji ne treba prisustvo tamo.

I ti se uvatio kada sam rekao kako prezentujes usisvac. Pazi, jeste jadno to raditi na ovakvom sajtu medj ljudima koji ono, zive kod mame i tate i ne placaju modem. Jebiga.

za pocetak, cim sam reko to dvojica su dosla sa boljim automobilima, a dalje aj malo oladi sa tim ja sam nesto al necu kazem a pola sajta nema pare za modem.
Jbt, vecina ovde ljudi duboko u 30tim, zive zivote, imaju stvari, ljude, o cemu bre pricas ti covece?
Kakvu ti sliku prosecnog vukajlijasa imas, o prosecni vukajlijasu?