Čet

  1. eto ko nas danas gazi ko šljive za rakiju, bože sakloni i sačuvaj. pa ja '43. nisam pukovniku dao da mi nešta sere već sam mu zvizno šamarčinu da su mu oči ispale pa sam išao na vojni sud.

  2. Ja sam na robiji ležo jer sam opsovo majora.

    A vi, vi ste bili derani.

  3. oće to tako kad si bio za dom spreman. budi zahvalan što te bajonetom nisam još tada razdero.

  4. razdero

    Bajonet za ubadanje bio

  5. Takvi kao ti su završavali trčeći na cevi mitraljeza u heroinskom ludilu, do poslednjeg daha verujući da su besmrtni, čak i dok su im creva kuljala iz droba razderanog bezbrojem tanadi

  6. ma ti ćeš meni smrade jedan, ti koji si rešeto civile dok sam ja rešeto vas i sad ti neki 'eroj. kud te mosinagantom nisam rokno, nego sam te pustio da me oralno zadovoljiš i da preživiš...

  7. Ja sam te, druže mesni, spasio prekomande u trinesti bataljon. Za komad hljeba i petodinarku si mi nekoć ljubio ruke i vrh čvabala, a vidi te sada. Da sam barem slušao kurira Ejdusa i sve vas petokolonaše povešao po Terazijama, ne bi ovo dočekao sada pod stare dane.

    Pu, trihinelo ljudska.

  8. dobro je da nisi kurira ejdusa slušao, on je bio obična starkelja koja je fasovala kontuziju u rovovima tokom granatiranja u prvom svetskom. kažu da je masturbirao na leševe. a ti samo nastavi lagati i odgovaraćeš za svoje ratne zločine.

  9. Ko ima muda da vodi me do suda?

  10. Ejdusa su izbacili iz bioskopa kada je gledao film o ausvicu.

  11. Iz nekog razloga Prof je zatajio. Ja sam mu ponudio dnevnicu od 3000 din da radi svoj posao kako treba.

    Nije u šoldima sve

  12. dobro, povlačim šta sam rekao, jer iako je nedužni plidu pao (i sram da ga bude što ga je banovao), konačno je onaj gospodin nešto i pametno uradio.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.