Prijava

Mora neko da im povremeno uputi konstruktivnu kritiku. Da im ponekad i kaže nešto što im ne prija. Ali to je sve samo iz ljubavi i iz želje da im bude bolje.

To nikada ne prija ali se samo na taj način sazreva.

Rekli su o Ejdusu:

Truleks Krpa
bravo odlična. vidim da je prva pa da ti kažem ti ćeš ako ostaneš ovde daleko da doguraš jer, već umeš da pišeš.

pre 5 godina

Kada se dovede u pitanje tvoj životni stil i tvoje shvatanje zrelosti dečko moj.

Павкају дечица.

Lenja, lenja dečica.

Kao da je autor Fade i dalje tu...

Дан је одужао, птичице већ цвркућу... Павкамо ли?

Pavkaju samo tajkuni, mi roblje rada smo na nogama od jutra rana

Nisi se zasitio Estonijom kamenofile saćeš šahovsku tablu sa sve figurama da izeš

Vratio se igranju šaha, siguran znak da starim rapidno

Ovo neka simbolika u ovom hajde da kažem otvaranju, a kameni, hajde da to rastumačimo

Sem standardnog falusoidnog oblika, ovo je takozvano Bongcloud otvaranje, jedno od najglupljih u šahu, postalo dio mim kulure kao simbol situacije kad sam sebe uvališ u govna bez ikakve potrebe.

E, pa nisam to sreo, doduše nisam neki vajni šahista, ali vidim da je nešto neobično

Idiotluk, par velemajstora ga koristi u videoklipovima da se sprdaju sa sirotinjom.

Skoro je na nekom turniru Magnus odigrao ovo otvaranje protiv Nakamure, obojici je odgovaralo nereseno pa je Naka takodje odigrao isto otvaranje kao crni i posle tri ponavljanja draw ugovorise i britke sablje za pojas zadenuse