Čet

  1. Tebra nema vise dodjes nov na sajt upadnes zelen iseku te sa svih strana.

    Ne bratoni. Prvo napravis akaunt onda godinama radis vezbas pustis da te napadaju nema nikog da te brani. E kad sve to prodjes onda si prosao katarzu i posle toga rapsodija na vukajliji

  2. Ne znam bukv cenim brata smoa svakako al ovo je jedna od najlejm ispricanih prica ovde ako je tacna

  3. HAH AL SAM VAS IZMANIPULISAO LOOOOOOOOOOOL INDIJAC SA BRADOM LOOOOOOOOOOOOL

  4. neam pojma velim mozda sam utripovao, iako nas je 12 na sajtu ne moze covek se popamtiti ko sta sere odje

  5. Realno svi isto seru, lako je ući u tijek

  6. E sad hvala ovoj ekipici na smehu i osmehu. Ovom mom. To je sve zbog čega ovde svratim, da se malo nasmejem.

  7. Lejmara brt nisam bio tu u zlatno doba ti mrmun zmia, tj bio sam al samo kao lurker kaaakva lejmara gari i sad nemam dovoljno definisha da budem literarna legenda leeeeeejm bukv

  8. Za to ovaj sajto i služi, autore Avvi. Ni više, ni manje.

  9. Za to ovaj sajto i služi, autore Avvi. Ni više, ni manje.

    +1 <3

  10. Haha skauz bukv rispekt za prvi koment de si me spasio od hotula kada sam bio panjab :)

    Evo ga cara izgleda kao da ce pukne od smeha hahahha

  11. hah evo shmo potvrdio ipak nisam potpuno prso hvala brat, odlazem konopac

    :not today old friend:

  12. cudan sajt.treba da se gasi.ovo lici kao na druzenje ispred prodavnice u nekoj selendri

  13. bojan kad poslednji izadje nek ugasi svetlo

  14. autorko

    Kameni. ☺️

    Pandžab. lol
    Ali taj Indijac jbeno liči na nekog Srbina sa brčinama i to, i nije toliko taman

  15. cudan sajt.treba da se gasi.ovo lici kao na druzenje ispred prodavnice u nekoj selendri

    Hahahhaha to se kaže pije se pivo ispred zadrugu s novoselci

  16. Lejmara brt nisam bio tu u zlatno doba ti mrmun zmia, tj bio sam al samo kao lurker kaaakva lejmara gari i sad nemam dovoljno definisha da budem literarna legenda leeeeeejm bukv

    Toma: poraslo dete suza

  17. ima jaku sentimentalnu vrednost..
    uh usla mi je neka muva ogromna i ne staje, ne mogu joj nista.pola sat je jurim.sav se preznoji.omg.danas proradili titlovi da znate.meni to ne sluzi samo za prevod nego lako prelistam sta ima od filmova.svaki dan pratim

  18. Jeste rešili muvu, autore Labokv? Treba li pomoć?

  19. Већ 7 сати није активан након окршаја с мувом.
    Паметном доста. RIP лабо

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.