Čet

  1. Jedna od najgnusnijih je mušica i to baš ta - gomnjarka ... Gde sve ne sleću, posle komaraca najgori insekt. Naprskam BU dezadoransom u letu ... Očito su ta jeftina sranja jako toksična kad istog momenta sve izlete napolje

  2. Gnusna muha govnarka

  3. Labo javi da li je sve u redu, nemoj da se brinem

  4. već gradim svoje avokado carstvo, semenku po semenku

  5. Oftopik:

    da li je u redu da pustimo muvu na sajt, među lordove humora? Ako je pobedila Labokva u fer duelu, mislim da je zaslužila.

  6. verovali ili ne tek malopre sam uspeo da ubijem tu muvu.sinoc sam odustao, sva sreca nije mi smetala.jutros otisao da kupim neku plafonjeru pa na bazen i malopre udjem u kucu i vidim je stoji na prozoru konacno.bam i gotovo.jedan precizan udarac.retko kad masim desava se i da ih udarim dok lete.nema zastite.imam komarnik, dve lampe sa resetkama na struju i opet ulaze, sad na vrata.moracu da kupim one zavese na magnete

  7. Da li ste zamislili da ste vi Bojan a muva bandera, autore Labokv?

  8. hahah da to mi je prvo palo na pamet

  9. Ma samo bekhend onim kineskim električnim reketom, em zabavno em nema nikakve pripreme ni otrova

  10. Komarci, šta je to?

  11. Komarac, kako to gordo zvuči

  12. Odvratne komarčetine ... Zgnječiti!

  13. одвратни гнусни рептили сиктавци комарци

  14. Buhahhahahah pa dobro i jeste klasičan opis besssssskičmenjaka. Može da se primeni na svakom.

    Rešili smo to. Sad smo top, a i ne zamišljam čoveka tako. Ipak on nosi mantil, gospodin

  15. како да кажем и менгеле је носио мантил

  16. Dobro, sad... nećemo preterivati. I ja imam metlu, par komada.

  17. Kakav bre mantil kakve su to pretnje doksom

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.