Čet

  1. Jutro njiše vetar dodirni mi Bobana to bi baš volela

  2. kamenofil
    Tablete za spavanje na biljnoj bazi koje sadrže melatonin

    Zapravo dobra ideja. A neki čajevi?

  3. lukac uzmi magnezijum u apoteci i popij pred spavanje

  4. Ne znam brt lukče, meni te tablete rade. Popijem ih sat-dva pre spavanja, zaspem bez ustajanja, okretanja, ujutro se ustanem dobar.

  5. lele imam jednog drugara irl koji isto koristi glagol ustati kao da je povratni glagol, trigerovan sam

    USTAO SI SAMOG SEBE A

    keva mu hrvatica mora da je neka regionalna fora

  6. Kako se kaze u vas soraba, jer se kod nas kaze npr “noćno ustajanje” najnormalnije

  7. Aaa govoris mu za ovo “se ustanem”, eh to je vec pogresno

  8. Šta ću kad se volim ustajati

    Skeč iz 41-45

  9. хезно
    lukac uzmi magnezijum u apoteci i popij pred spavanje

    E brt mili već pijem, pomognu ponekad, mada u većini slučajeva i ne baš. Probaću ove tabletice ako kakve nađem. Fala ekipa

  10. a jebiga brate poneko baš ima problema s tim prirodno. ja sam tip lika nikad mi se ne spava ali čim legnem i sklopim oči ja zaspim, u roku od 5min, nebitno koji dio dana ili noći

  11. Da mi je fazon neko iz nekog kosmonautskog programa, da me nauči da zaspim na komandu, to bi bilo top hahahh

  12. ma nema toga to sve zavisi koliko si usporen ili hiperaktivan, ja sam jako usporen i vazda umoran hahaha samo bi ležao i spavao po čitav dan da mogu jbg C R N O G O R A C

  13. Kod mene bukvalno kako kad, nekad sam ultra hiper aktivan, nekad sam ko međed u hibernaciji

  14. Dal si ikad pitala tamne senke židova ujutro gde odu?

  15. јел има неки печ за пес 6

  16. ima firebird https://www.youtube.com/watch?v=HkvvraLMOLE al ja ga igram vanila, ovo mi nekako deluje previše modernisano i ufifisano

    bio nekad i shollym patch naš lik pravio ali nema više

  17. знам за шолимов његов имам за пес 9
    истраживо сам ја овог фајрбрда, мислим искрено не треба ми што ти кажеш модернизација и ови нови играчи јаче ми да играм са ФИГОМ у интеру него са брозовићем
    ја играм и мастерлигу малко ето

  18. ima i server, pes6stars, ponekad se okupe i do 30 igrača pa možda te usere da bude i neko iz evrope pa da se odigra par partija bez laga, ali u teškom kurcu je jer ga drže neki turci pa stalno pada i ddosuju ih, a i procedura da bi uopšte mogao da igraš onlajn je teška smaračina

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.