Čet

  1. I Kao Jahve za vreme holokausta

    Hahhahahahah kao misli da mi čitaš. Nije smešno izem ti

  2. Ha, pa jesmo nešto malo harmoničniji ovih dana

  3. Krivica je u zvezdama ☺️

  4. Bezbel da jeste.
    Mada od zvijezda jedino padalice na mene mogu imat uticaj. Eventualno ako me pljesne po glavudži i okonča li postojanje.

  5. Hvala ti za zvezdice, bilo ih je hahhahahahhahah

  6. Hahahah, e kako sam se iznenadio kad sam tad napustio vuku, vidio se s jednom vukajlijašicom, rekla mi da se to tako fino proširilo, reko super, taman neki trag na vukajliji da ostavim xD

  7. Ostavio si smrdljiv trag, izvini sto sam iskren

  8. Браћо,како сте?

  9. Бранио се Геџа!Знам да вам нисам драг.

  10. Mene je Predrag Ejdus poslao da jebem Kamenofila u bulju.

  11. Pic, u pravu si. Vuk opet pravi dupljake?

  12. kazane, možeš li me umodovati pa da onda ofuješ na miru?

  13. Mada mesni brt i dok sam bio mod, bagra samo pravila dupljake, ne možeš trajnovati, nakon nekog vremena dosadi jbg i samo pustiš kugu

  14. lepo, trajnuje se svaki nalog koji se registruje i problem rešen.

  15. Ni jedan jedini trenutak nećete da poslušate i da saznate da nisam dupljak.Koliko puta to trebam napomenuti da bi vi to shvatili.

  16. Napravio sam nalog prije nekoliko dana da bih mogao podijeliti nešto sa drugim autorima.Kao što kaže tema Vukajlije"Definisati nešto što te niko nije pitao.",a šta ja sad da radim?

  17. Rus dođe kao odjek pomračine, ispljuje otrov i vrati se u Moskvu ☺️

  18. Bila jedna devojka sa mnom u Gimnaziji koju su zvali Gedža ☺️ Mislim, ružno odista. Ali to su te usijane glave

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.