Čet

  1. Vuce idi lijeci se.

    Moze mesni da bude mod, da svaki banovani autor dobije opis "mrs mamu ti jebem", to bih i ja radio iskr

  2. Je li bila dobra u dooshi?

  3. Moze mesni da bude mod, da svaki banovani autor dobije opis "mrs mamu ti jebem", to bih i ja radio iskr

    Podržavam, žao mi što nisam tako dok sam mogao

  4. Snime je vec dugo mod samo nema obj moc, sad je na lvl uzbunjivaca tj kmekaca

  5. Pa onako, ne baš cakana, ali ima raskošan glas, glasčinu, kao Jelena Tomašević. Ne znam gde je sada, ali mislim u Kanberi.

    Ovo nije Vuk. Nije dolazio niti će... ne znam što ga ne pustite i iz svojih glava kad ste već uspeli da ga oterate sa sajta.

  6. Cek Avvi, ti sad branis Vuka ili?

  7. Moze mesni da bude mod, da svaki banovani autor dobije opis "mrs mamu ti jebem", to bih i ja radio iskr

    i onda bi mi se tri preostala autora zahvalila za kresove, jer bilo bi ih.

  8. Ne branim nikog, nego sam za to da se proširi ova mala zajednica, branim ljude za koje mislite da su on... Valjda bi prva ja skontala da li je on ili ne, nisam tupava

  9. Modovi mogu da vide ip adrese, svi koji su banovani pod optuzbom da su Vuk, i jesu Vuk, sve se to lako vidi, ne banuje prof napamet na "osecaj"

  10. Ma objasnio je meni prof to. Zato i ne banuje vukajliju, vujakliju ili kako joj je vec nik. Dobro i ja verujem sebi valjda i svojim ušima. Imam kontakte

  11. Valjda bi prva ja skontala da li je on ili ne, nisam tupava

    Bukv prosli-pretprosli put kad je dosao sa duplog ti si se isto klela da nije on, pa je bio

  12. bio je dosta uverljiv

  13. Da, pogotovo kad je okacio skrinsot kako taj neki dupljak salje njemu poruku u fazonu "e cisto da znas ti ne stojis iza mene, ne znam zasto drugi to misle hehe"

  14. Hoće l' prijatelji,opet biti lako!

  15. odlicno, a cek brt

    Napravio sam nalog prije nekoliko dana da bih mogao podijeliti

    gedza sa srbijancem na avataru a pises ijekavicom

  16. Hahaha, IQ 172, promucuran, slifovan

  17. Je l' me zajebavate s ovim linkom?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.