Čet

  1. Ma čoveče tome nema kraja. Kakvo je ovo leglo koječega. Pa sramota mene ove sramote. Uistinu mi je drago što ne znam ništa od ranije

  2. Nijedan sajt nema ovakvu draz, nema tu sta

  3. Nema, tačno. Samo mnogo spletkarenja i svačega, najjače što se neki poznaju lično pa se prave klanovi i bože sačuvaj
    Ali dobro. Svakako nisam deo toga. ☺️ Ovde sam jer volim.

  4. Galantni kosovac
    Modovi mogu da vide ip adrese, svi koji su banovani pod optuzbom da su Vuk, i jesu Vuk, sve se to lako vidi, ne banuje prof napamet na "osecaj"

    Ali podložne VPNu. Bilo kom.
    Bio sam mod. Znam kako to ide.

  5. Nisam Vuk ,kažem tebi,
    Uzmi karu pa se jebi!

    Lukac, lane moje,
    Izeš pizdu žene moje!

  6. Nije Vuk, očigledno, čak se ni Vuk ne bi srozao toliko nisko da rimuje.

  7. Lukac konačno jbt

  8. A ko je onda ako nije vuk

  9. Pa pomalo li je takijeh junaka?
    Puna ih je varoš svaka

  10. Cara™
    A ko je onda ako nije vuk

    pre 3 sata

    Najveci dokaz da je neko abnormalno los trol/dupljak, kad ni Cari prva reakcija nije da brani nego da sumnja

  11. Cara da brani
    Cara da sumnja

  12. Mali Mujo
    Cara™
    A ko je onda ako nije vuk
    pre 3 sata

    E pa ima onih retard... pardon, mentalno izazvanih, još otkad su bili posteri, možda došli da se slade, svete ili samozadovoljavaju.

  13. Lukac, lane moje,
    Izeš pizdu žene moje!

    Plus ovo, pa kako je znao majku mu jebem, što bi rekao Velja Ilić u Nikad izvini, da sam gladan?

  14. Čim me tako zajebeš,
    Muda mi se najedeš!

  15. E, sad definitivno nije vuk, a ako jeste, onda ću da se izlogujem sa sajta. Zauvijek.

  16. Lukac skute,
    Jebat ću te.

  17. Dap, jedan od onih moron... pardon, mentalno izazvanih još od postera.

  18. Nemoj tako,Lukac.Moram iznijeti malo ljubavne pozeije.Vi mene stalno zajebavate.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.