Čet

  1. cuo ovo, sta to frenki napravio rl

  2. evo i ovo sto sad ide u lajvu neki dram and bejz klasik engleska navlakusa ko ovo jos slusa u prajm terminu subota jbt

  3. Gde gledate prenos? Daj link

  4. rts 2 jbg vrv ima na jucubu

  5. sad kad gledas ovo snimci dron kurac palac tehnologija a da ne znas te neke seme kako bilo dok je valjalo reko a be bate sta je ovo ama auta spes

  6. Caro jesi gledao nekad Its all gone flm

    иц ол гон пит тонг имам на комп гледо више пута
    ео га џон њуман одједном ДИЏЕЈ

  7. Realno sad bih seo u prevoz neki i zapalio gore, kada je ekipa dobra i ima love na bacanje nebitno skroz kakav je program i šta sve ne valja, provod bude odličan, da se mi ovde ne lažemo :)

  8. moye evo uzimam stop kupim vuyija za jedno dva sata nadjemo se na djavi oko cetvorke kacu otvorene kapie idemo free

  9. мсм ја би чак и бануо на егзит није да не би имо ским и чак имам ортаке у нс за ноћење шта бар 1 или 2 дана а врв ће се то десити

  10. cu dva dana sutra poslednje vece lolololo

  11. ма не мислим сад него у будућности

  12. Dogodine i Plidu na exitu, nosicu majicu s nekim cara intersleng izrazom i samo ce pravi moci prepoznati tog uljeza

  13. sutra real ne bi mogo podnesem budem gore, finale od 21 ovih 80% britonsa usranih ima da se ishajpuje na max ocekujem prenose na svim stejdzovima jos ako pobede govnari ne zelim budem deo tog folklora ni za dzaba!!!

    jedino ako novax dobije ranije onda mozemo budemo prijatelji

  14. финале еура
    финале њимблдона
    задњи дан егзита
    финале копа америке јбт све ћу гледати хахахаха

  15. looooooooooooooool

  16. tu tu tu

    tu tu tu

    tu tu tu

    tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  17. не радим понедељак значи пратим копа финале до 5 ујутру ладно
    јебите се понедељак
    ЈЕ БИ ТЕ СЕ

  18. Jbt sećam se penale Italija - Francuska 2006. sam gledao u gradiću na tv-u nekakve radnje nečega, na stepenicama za gore bukvalno haha kakvo je to vreme bilo, i zabijaju ovi golčinu, trče Žabari na sve strane raduju se tamo na ekranu, ja vičem tooooo ko da su moji pobedili i idem gore na žurku. Lepa uspomena.

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.