Čet

  1. bukv termin exita uvek poklope sa tim finalima otprilke naspram toga gledaju kace bude neki satansiticki ritual

  2. Volio bih da sam bio mlad u tim godinama, ja sam to prvenstvo gledao kući s roditeljima i siblingsima ali pamtim sve dobro

    Zamisli zurke bez mobitela, drustvenih mreza, kojekakvih trendova s interneta.. vaše su generacije zadnje kul generacije

  3. Možda je exit sad sranje a možda nije, podsetio se nekih ranijih lajnapova pre x godina, izvođači tada u trendu- franc ferdinand, hajvs, him, najtviš, mobi, fejtles.. itd. Gde su sad franc ferninad vile valo mobi i slični. Exit prati trendove jbg, ja za ove sad prvi put čujem i ne sumnjam da su poluultra popularni trenutno

  4. такое сони ериксони нокие пентиум 4 зенит гејминг индустрије тежак жовот ал леп

  5. imo si mob za sms u to vreme vec za poziv je bilo ono ako gori ne zoves za gluposti ne drkas telefon stoji u ddzepu ako zatreba bukv funkcija telefona

  6. сви прате трендове ео ти џон њуман снимио песму 2014 лав ми аген нила у фифи 14 и био те године на егзоту значи 14 15 ео га сад ди џеј нисам то ни знао

  7. secam se kacu spanci uzeli 2010 bili na exitu bio solidan hajp a neki spanac imo onu neku mega kapu spansku ne sombrero nego bas onu navijacku od po metra ovaj ga spopado daj brate daj daj daj

    odjebo ga spanac lolo

  8. МЕГА КАПУ ахахахахахахаХХ

  9. jok dace ti kapu znoji se ko mejmun ispod nje po jevrope nosio tu kapu sace je tebi da budala je

  10. Cara bario po exitu kad su plidu i vuzi pikali kanter na LAN-u ee i sad mora da nas trpi dok mu pametujemo, nije mu lako

  11. Cara od egzita video samo pišu pijanog Nejtana iz Njukasla dok ga sa bedema petrovaradina zaliva naspidovanom močom

  12. кантери 1.6 љубав једина

  13. drugoserbian dream be like:

    samo pišu pijanog Nejtana iz Njukasla dok ga sa bedema petrovaradina zaliva naspidovanom močom

  14. Au da 2010. finale kad je bilo Holanđani preplavili tvrđavu, svi u narandžastom naravno i masa njih sa spravom međ zubima, krenuli na festival tako, obezbeđenje se zbunilo, viču - nemož s tim unutra to je droga, ovi se zbunili još više kažu pa šta moš misliti, idemo na festival. Šteta što nisu osvojili tad.

  15. Sećam se kad su 2004. - 05. ljudi ispred tvrđave bukvalno prodavali mast namazanu na kriške hleba haha, daj šta daš. Fali mi ujutro da se vraćam peške s tvrđave na gajbu, preko reke, to mi baš fali.

  16. da i oni divlji taksisti i kuvani kukuruz hahah evo to je hajlajt

  17. Отоври тему Меллијеви мемоари и причај на доживљаје са егзита биће читани

  18. Brate sad kad krenem da motam po glavi čega je tu sve bilo za 15 godina...Baš bezveze što više nemam 22.

  19. masti na leba možda i najjača stvar za mamurluk šta fali

  20. ko je ovaj djembeli koji kmeci

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.