Prijava

Ovdje stavljajte nove države koje ste naučili , države koje niste prije znali, sa njiovom pozicijom. Ako se ko zajebe u dvesta-trista kilometara, možete ispraviti... Kontam da nije loše da ima i ova tema... Da kupimo jedni od drugih nove države i malo širimo znanje...

Trinidad i Tobago, otočna državica u srednjoj Americi, postojbina legendarnog Dvajt Jorka..

Južni Sudan, afrička država južno od Sudana...

Tanzanija, također afrička država, često je mešaju s Tasmanijom koja nije država no je otok blizu Australije... a Australija je, zanimljivo, ujedno država, kontinent i otok...

Eswatini - zemlja izmedju juznoafricke republike i mozambika.

Kosovo - Centralnobalkanska drzava, koja se granici sa Albanijom i Severnom Makedonijom na jugu, Crnom Gorom na zapadu, kao i sa Republikom Sandzak i Srbijom na severu.

smokljo, ti poceo da ispravljas i ispravno cini mi se :)

Za ovo ces na robiju usta te bugarska

Ti i ja znamo istinu Vercingetorikse

Sabac - Maleno galsko selo okruzeno rimskim utvrdjenjima Lipolistus, Majurus i Miokus, predvodjenim imperatorom Aleksandrom, koje se hrabro bori protiv rimskih legija koristeci carobni napitak druida Lerdiuksa

Ti i ja znamo istinu Vercingetorikse

teo sam da vidim oces li da sumljas u sebe, a ti jok, naci tu d bon

kako ti je pao na pamet galski vodja upravo dok sam pisao o sapcu? kako jbt?

srodne ste duse, nadopunjujete se

Sealand - državica na naftnoj platformi

Bugarsko-turska krv nije voda a bonbi

slike su pokazale plavu krv xd

trazio askurdjela po anatoliji

kako okrenusmo novu stranicu ove teme. mogla bi svaka nova strana da bude neko novo sranje

jos nije nova strana