Prijava

Poštovana gospodo,

povodom nepravednog bana koji sam dobio pre nedelju dana, želeo bih da kažem sledeće:

Smatram da nisam zaslužio ban i da tema nije besmislena. Evo Vam linka koji objašnjava šta naši osnovci uče o rodu i polu.
https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/3552302-to-sto-si-rodjen-kao-decak-ne-mora-da-bude-tako-promenjen-udzbenik-iz-biologije-nove-lekcije-o-rodu-i-polu

Zašto je nerealno da bude otvoren potpuno novi akademski smer, ako imamo u vidu šta se sada uči u školama i onome što će se tek učiti a vezano je za polove i seksualnost?
Možda nekad ne obrazložim detaljno temu ali bi već trebalo da znate da su sve moje teme kompleksne i zahtevaju da se ljudi malo više upute u fabulu radnje.
Uveren sam da time možda mnogo očekujem od ljudi ali takav sam - ja stvari ne gledam površno nego se trudim da uđem u srž stvari.
Znate i sami da sam se trudio da svojim temama pomognem ljudima i da ih na neki način nateram da promisle o sebi i svetu.

Prema tome, molim da u znak izvinjenja za nepravedan ban odaberete jednu moju definiciju koja može biti Vaš izbor.

U iščekivanju Vašeg odgovora,

G.Ejdus

A zašto si ubacio afro-američke studije? Tu si se malo zajebo

Smatram da će dosada neviđeni pritisak na belog i hriščanskog čoveka iznedriti svetsko izučavanje Afroamerikanaca i Afrikanaca - kao metode ispiranja mozga i nabijanja krivice koje će stvoriti sve moguće političke i druge ustupke ovoj "manjini".
Kritička teorija rase je takođe bitna stvar u ovom bućkurišu.

Smotri mi ga ustima Ejduse

Treba te zapucati jednom motkom, plus kurcem po ustima

Kad te zvekne da prskaš krv na oči, majmune

Ejduse, da li bi dozvolili da vaša kći ili sin, uzmu u brak nekog crne rase, molim odgovor hvala

vaša kći ili sin

brak

kakvi su to izrazi iz srednjeg veka?
Ejduse, zanemarite ovog primitivca

Ejduse, da li bi dozvolili da vaš potomak (neovisno od spola, koji je, budimo surovo realni, samo socijalni konstrukt), uzmu u partnerstvo nekog crne rase, molim odgovor hvala

Prema tome, molim da u znak izvinjenja za nepravedan ban odaberete jednu moju definiciju koja može biti Vaš izbor.

je li ovo epski trol ili nije?

Based česi i slovaci?

Bugari also

edit

Lithuania also