Prijava

Zdravo! Želeo bih čuti vaše mišljenje o doktoru Miroljubu Petroviću. Neko iskreno mišljenje o njemu i njegovom radu.

Pokemon, slično kao i otvarač teme.

sa vikipedie:

lik koji je zavrsio rudarski fakultet, onda hteo da magistrira al nije mogao jer je budala, pa je otiso na neki jebemligakoji univerzitet u rumuniji da doktorira na temu povezivanja nauke i religije, pa je najzad tu titulu "doktora" koristio da laze ljude da je doktor medicine, i da se bavi nadrilekarstvom gde je cak uspeo nekog da ubije.

u bosni bio dobrovoljac pa pobego posle mesec dana.

zvuci kao osoba cije misljenje je relevantno.

i vredi o njemu da se raspravlja kao o nekome ko je bitan na neki nacin

Bonus: pretio da će da poruši branu na Severnom moru, ako zli Hag ne pusti naše junake

ај нека неко обави контра шпијунажу па нека јави каква је оно фора да има 35 година млађу жену девојку што му се појављује у клиповима и то баш ме занима

A ljudi su inače poznati po žestokom rezonu kad je reč o izboru partnera

Koje je vaše mišljenje o njemu, autore Zozo33

meni se svidja sto gusla sceri svako vece pred spavanje, bolje nego da slusa metalike i karleuse

Mutan tip. Ja se ranije zarazio njime, pa shvatio kolka je budala.

autore zozo33 gresite sto ste prestali da ga pratite ali ok imate pravo na svoj izbor

Zozo na kurcu se voz'o

Preljuto smo istrolovani

Profa, de recite mu da ne radi ovo.

Smanjite mu vladanje molim Vas.
Roknite mu kečinu u dnevnik.

Zar niste mrtvi od vučjeg šamara, autore Mesni?

jesam, šmoklja nije u pravu bio, jebem ga usta, i sad gorim ovde kod sotone.

samo časkom, da iskajem greh, dva, pa me eto nazad da se snebivamo nad vašom tužnom sudbom

samo ti. pozdravila vas je sviju kozopolita btw.

Autore Zozo33 - čemu otvaranje ove teme kad ste mogli isto pitanje postaviti na temi za postavljanje istih? Pozdrav

Hahahahhahahaha Profe razbio si ga ko zvečku.