Prijava

Bi. Realno. I ne samo ovo, celokupni net kad bi crko... ali neće.

Param Parchard
E da zašto još uvek nisi ugasio ovu kantu, već puštaš da oko nje aktivno ili neaktivno gravitira nekih 120 ljudi? Čemu? Eksperiment neki nešto?

Elem, ovo se on osro na trotoar jer ga je na božić 2007. baš stislo pa je morao, i sad skoro šesnaest godina kasnije još uvek nije počistio za sobom. Nekad se tom svojem govnetu koje je izasro divio, do neke 2012. ili 13. ali mu je nakon toga zviždalo jaje do 2017. kada ga je zamrzeo i počeo se pretvarati kao da ga nikad nije ni izasro. Ipak, kao što smo danas videli, ponekad i njega uvati nostalgija pa ga dirne prstom malo. Kada je bilo sveže, mnoge muve su letale oko njeg, a sada kad se već osušilo i ne smrdi više ostala je samo pokoja muva zbog nostalgije.

koliko bi nam svima zapravo bio život bolji kad bi ovo crklo?

Meni ne nesto, dobro dodje mjesto gde se mogu istresti svakakva anti pc i kontroverzna misljenja i zajebavati se, a sad mislim da imamo bas finu ekipu, malu ali odabranu, nema vise nikog ko je hardkor debil ili spamer, i kad se raspravlja ili vrijedja, malo sta tu bude zlonamjerno i obicno sat vremena kasnije vec kao da nista nije bilo

i kad se raspravlja ili vrijedja, malo sta tu bude zlonamjerno i obicno sat vremena kasnije vec kao da nista nije bilo

Kao brak, samo bez seksa.

Samo da je periodično čistiti debile tipa Lihvar, Bergas ili stotu reinkarnaciju Stratimira.

Neka Bergasa, dobro dodje nekad nakon stresnog dana nahraniti nekog kurcem cisto iz meraka, a nije tu dovoljno cesto da bi ometao prirodan tok foruma

i kad se raspravlja ili vrijedja, malo sta tu bude zlonamjerno i obicno sat vremena kasnije vec kao da nista nije bilo

Slažem se. Živi smo ljudi. Naročito ako se pogodi da je u istom danu nadrndano više nas ... lajemo malo, izgrickamo se. Ništa odista ozbiljno. Izvinjavam se zbog svega ... To su više neki moji bolesni mehanizmi odbrane, nije da ih volim. Ali uživo ih nemam. Niti mogu to da prevalim preko usana ikad.

Gospodine kamenofil, zamolio bih Vas da mi se nasaftate kurčine.

Persiranje je odraz bečke škole, autore Lihvar. Cenim to, zaista. Da sam malo bliže, možda bih vam i udovoljio molbi. Ali avaj, ostavićemo to za drugi put.

Kad će biti automatsko preusmjeravanje?

Dajte onu belu vukajliju što para oči

sta je skuplje .com tld ili .rs

com ne bi trebao da je skup osim ako ovaj namecheap nije krenuo pa sad trazi puno para za domen da se produzi. ne znam kako ide to
https://who.is/whois/vukajlija.com

Ovi rendom comovi su tipa desetak dolara godišnje

znaš li ti koliko je to sendviča?

.com je mnogo bolje od .rs , .rs je seljacki