Prijava

Tomo, viči za te drajvere, daj da to sredimo da crtkaš još bolje. Greota, ovako mišem a može tabletom.

nesto je do senzitiviteta na olovku, primenim minimalan pritisak a izadje debela linijetina kao output kao da sam uprla mocugom nekom a tako i kad pritiskam uvek taj isti width
greota, lep tablet

Odlican ejdus u prvom postu

Toma Smor
nesto je do senzitiviteta na olovku, primenim minimalan pritisak a izadje debela linijetina kao output kao da sam uprla mocugom nekom a tako i kad pritiskam uvek taj isti width

Frljni mi ođe, ako oćeš i u pvt, model i proizvođača tableta, možda more nešto i da se učini

ako se ne vakcinises imas love handles?

mesni narezak
https://sketchtoy.com/70928165

fleks nad vakcinisanom stokom

Šta mu je ovo na leđima? Ona nalijepnica od banane?

Ma jok, no devojački tanak struk

AXAAAAAAAAAAAXAXAX

Ode Vuk dodje Zelen i simpuje LOL

ekvilibrijum ne sme da se naruši houltu9l

Šta mu je ovo na leđima? Ona nalijepnica od banane?

Tramp stamp

Melkore, svi te napadaju, samo te ja branim XD

simpovanje je jako prisutno, ali zasto je svakakva vrsta interakcije sa zenskom osobom simpovanje osim ako joj se ne šora u oči fazon
sad jedno uopsteno pitanje
jel mora da mi se obraca sa jebem li ti mamicu TI... TI... kurvetino dosadNa! da ne bi bio simp haha

bas picis iz ekstrema u ekstrem LOL, malo mi je smesno sto tu nema nikakav middleground

Melkore, svi te napadaju, samo te ja branim XD

Pa kad si drug brat delija, nije zato što tako hoćeš već si prosto takav čovek, takva ti suština eto.

ali zasto je svakakva vrsta interakcije sa zenskom osobom simpovanje

Nije, al aj reci da ono sto Vuk radi npr nije to

a znaš kad bi se simpčina polomila da 'pomogne oko drajvera' ili koji god kurac već da je otvarač teme bio muški autor

jeste i jos ako uracunam sikopatiju, jos gore je