Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Не знам како досад нисте сконтали да дефка мора да ОБАВЕЗНО буде скрибоманска или да садржи елементе секса да би била добра.

    Шалим се,наравно... Данас,осим пар аутора,нико не пише чист сленг,тако да Хипноза итекако ИМА лични печат.

  2. е нашли сте кад ћете се свађати, кад сам ја после по године поставио питање модераторима, на које ми сад, због вас, нико неће одговорити

  3. Дај евомене брате, искулирај, само да решимо ово.

    Лем, докторе, хвала обоје (ако сам погрешно написао, не замерите, не баратам са тим оба-обе-обоје)

    Не знам да си слеп, или имаш мањак Ај-Кјуа, али људи ти окрећу леђа. Али нека, управљаљ дебелом гузицом и климаве фотеље.

  4. evomene, pa ja ti odgovorih :D http://vukajlija.com/forum/teme/158?strana=153

    listaj unazad par strana, videces da su se ljudi bacili u veliko ciscenje i par autora je na sebe preuzelo ulogu redara. na cemu su im modovi zahvalni. kontam da svako moze da se prikljuci :)

  5. Ne moze kurva da odgovori, nema nikakav info o tebi koliko si love dao za sajt, pa da iznosi perfidno u javnost. Sta ce, ma'mun, to su za njega jedini argumenti, posto druge nema. Ako on za tvoju definiciju kaze da je glupa,ili da ti nemas licni pecat u definisanju, onda taj covek moze komotno da se samozapali iz protesta sto ga keva nije abortirala. Pi-cku-ri-na!

  6. Бај д веј, овим ''Нема лични печат'' или шта сте већ написали, сте ме дубоко увредили, јер је то еквивалтно томе да сте ми рекли ''Ти си малоумни, хомосапијенски плагијатор, са недовољним Ај-Кјуом да склопиш реченицу''.

    ЕИДТ:
    АЛО ПРСТЕ ОДГОВОРИ БРЕ, ШТА ОКОЛИШАШ, ШТА ТИ ФАЛИ? НЕМАШ МУДА ИЛИ ШТА? БУДИ ЧОВЕК, САСПИ У ЛИЦЕ!

  7. Бај д веј,да додам:
    Уместо што модови свесно убијају сленг,боље нек скупе муда да се изборе са ауторима који се преливају са фејса,кад већ хоће да чисте сајт.

  8. Докторе, амин.

  9. Stvarno bre Prste odgovori čoveku lepo! Šta kačiš tu jebenog Batu Živojinovića?! Nije sramota priznati da nisi u pravu.

    P.S. Hoću da znaš da mislim da si stvarno jedno veliko mudo na ovom sajtu.

  10. И ај да упаднем, до сада сам само посматрала ал да изнесем став. Хипхоза пише сленг, једноставно и крај. Банован је зашто, спем? Па зар није већи спем стотине глупих постера о којекаквим фејсбук срањима и великим сисама. Али оно што хоћу да кажем је да је одређен број људи стао иза њега и да су то све квалитетни аутори, а ти Прсте им одговараш клипом Бате?! Заслужили су више човече!

  11. Није срамота, али нема храбрости, очигледно.
    Не хвалим се, или тако нешто, али ако је неко коректан према свима, то сам ја. Никад не тражим ништа од модова, не хејтујем, не лајкујем... Само тражим да признаш грешку, одбанујеш ми акаунт и не бришеш дефке.

    Мици, хвала на подршци.

  12. Rekao sam ti vec Hipahopa, definicije su ti lose i zato ih brisem. Ti ti koji staju na tvoju stranu su vec bili na tvojoj strani. Ja mozda jesam sam ovde, ali to je upravo zato sto mi ne treba da okupim slengopisacku zadrugu oko sebe da bih rekao sta mislim.

    DUkatlija duso, nemoj slucajno da ti padne na pamet da bi imao petlju da mi ovo u lice kazes. Vuka je jedino mesto gde mozes reci tako nesto i otici na svoje dve noge. Budi siguran u to.

  13. Најмањи проблем овог сајта тренутно (а верујем и у месецима који следе) није СЛЕНГ, није Хипноза или Данкан, није ништа од овога од чега се овде прави лудница већ гупе дефиниције којих је све више (ја дневно прочитам 10ак добрих дефки, ако укачим и толико), нови аутори који су се тек скинули са фејса (ниша горе за овај сајт нема) зато почните да се бавите тиме, ограничите нешто, кажњавајте, едукујте те "ликове"! а не овде да се прави фрка што човеку који је толико овде бришете СЛЕНГ !
    вратите га, дефке су му добре...и почните да радите са "овима"...за добробит сајта ;)

  14. Опа, куроња одговорио.
    Дефиниције лоше? Па ја их дефинишем да би људи знали, и ако то добије гомилу минуса, мени то заиста не значи.
    Ај живота ти, ни грешку не мораш да признаш, само ми одбануј налог и не бриши дефиниције. И онда нећу да чујем за, а нећеш ни ти за мене, тебе.

  15. Prste, znas da sam rekao ljudima da si jedini covek sa kojim sam dosao u kontakt na netu, a da bih voleo da se pobijem sa njim u RL. Tako da, priznajem, rekao bih ti to i u lice, i ne bih se plasio da te (nadam se) dooobro izudaram.

  16. Tako da, priznajem, rekao bih ti to i u lice, i ne bih se plasio da te (nadam se) dooobro izudaram.

    izvinite ali kako bi rekao peki moram!
    hahahahahhahahahahahahahahshshshshhshsshhshsshshhsshhshshshshhshshss
    :licedlan: :D
    Inace imam pitanjce?
    Zasto se ovde dozvoljava ovoliki spem? Mene bre stalno banujete!
    Nije fer!
    :kalimero:

  17. Докторе ако смем да кажем, немају интереса да очисте ауторе са фејса. Сајт иде ка комерцијали и што се више недотупавих клинаца улови, више ктитора. Бар ја тако ово схватам.
    Сајт пун плагијата, нико их не брише, кад неко стави линк да је плагијат аутор му каже "пуши га, јеби се, једи говна, боле ме курац ту су модови..." нико га не банује, коментари се претворили у врећање и псовање...јуче је неки мали качио исту дефиницију 3 пута...нико га није бановао...

    али зато са фејсом дошла и мода да се схвата лично...прошлог пута је поред Данкана истог дана банована цела екипа аутора који су били добри с њим, само зато што се усудила да пита...
    тад је Блек на моје питање "је ли то случајност" одговорио нешто у стилу "све је кул, ништа страшно"...мрзи ме да тражим сад...

    сад Хипхоза...

    али дефинитивно, није Слоба крив, ми смо говна. али има и већих.

  18. mali prste, kao prvo: koga si ti to tacno nazvao vucibatinama?

    kao drugo: nije hiphoza nikog okupljao oko sebe. mi ga ne znamo privatno. on je samo covek koji je svojim pisanjem stekao postovaoce. a mi smo samo ljudi koji su zgotivili njegov nacin pisanja definicija. nismo mi ortaci iz kraja koji sada napadaju nekog ko im je ishejtovao ortaka. mi smo autori koji ti govore da nisi u pravu, i da svoj licni sentiment moras da ostavis po strani kada donosis odredjene odluke. shvati covece da imas odgovornost prema ovom sajtu.

  19. Докторе ако смем да кажем, немају интереса да очисте ауторе са фејса. Сајт иде ка комерцијали и што се више недотупавих клинаца улови, више ктитора. Бар ја тако ово схватам.

    тако се бојим да је ово истина.... :(

    Сајт пун плагијата, нико их не брише, кад неко стави линк да је плагијат аутор му каже "пуши га, јеби се, једи говна, боле ме курац ту су модови..."

    а ово јесте истина

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.