Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Fala vam, sad ne znam kome da verujem :)

  2. Konkretno pitanje za moderatore. Ima li sta pametno kod vas moderatora? Ima li vrucine?

  3. Ajde prste bokte, odbanuj Hiphozu.

    ---------------
    odbanovao.

  4. Zbog cega je definicija nekvalitetna ako za 2 minuta napravi skor od 7-0 i 1 omiljen?

  5. Obično jer je interna fora, neadekvatno objašnjen predmet definisanja i sl. Koja te konkretno interesuje?

  6. Nekvalitetna
    definicija je trivijalna, neduhovita, nekreativna, neinformativna, ...

    Skor i broj omiljenovanja nemaju nikakve veze sa kvalitetom definicije.

  7. http://vukajlija.com/ne-ne-naici-ce-mi-devojka/177558

    Nije nista narocito, ali ne vidim razlog za brisanje, pogotovo posle toliko glupih i prostih defki koje ostaju neobrisane.

  8. Ok, kako god... Samo ne bih se slozio da skor i broj omiljenovanja nemaju veze sa kvalitetom. Ali ipak tvoja je zadnja, pozdrav.

  9. знам да ово није одговарајућа тема за моје питање, али се ипак надам да ме нећете бановати због спема.
    кад ћете, побогу, више једном обрисати све постере који курцу не ваљају и увести и тамо неки ред? можда би било добро да се формира посебни модераторски тим у чијој би надлежности били само постери и који би били хијерархијски испод вас, регуларних модератора. или нешто слично томе, пошто се жалите да сте увијек до гуше у послу.

    нису ни моји постери бог зна колко добри, али оно што се тамо објављује у задње вријеме је страшно

  10. evomene, baci pogled ovde http://vukajlija.com/forum/teme/158?strana=153

    u poslednjih par dana su se bas bacili u veliko ciscenje :)

  11. Zašto je Hiphoza ponovo banovan, i to na čak 10 dana? Šta, spem definicijom koja mu je prethodno obrisana kao nekvalitetna?

    celt
    pre 3 dana
    Nekvalitetna
    definicija je trivijalna, neduhovita, nekreativna, neinformativna, ...

    dakle, jeste nekvalitetna. nema veze sto je sleng. savetujem ti da definises to ponovo, malo bolje.

    Poslušao je Celtov savet, definisao je to bolje i ponovo je obrisana kao nekvalitetna. Pa ovo je sleng, nema tu mnogo razglabanja kao u ostalim definicijama, pisanje kojekakvog sranja koje treba da se dopadne ostalima. Svi smo čuli za pandure da ih zovu plavi, on je to lepo objasnio i šta je tu nekvalitetno? Šta, da je napisao "Plavi - Milicajci koje narod zove plavi zbog toga što nose plavu uniformu" onda bi bilo kvalitetno? On je to objasnio kratko, jebitačno, u njegovom stilu, kako iskreno i mislim da se definiše sleng.

  12. Ja se slažem sa ovim o uvođenju privremnih moderatora,samo nisam siguran da će se gazda složiti sa tim.Možda je ipak najbolje da svi zajedno radimo na uklanjanju tih postera,tj. da ih mi nalazimo,a da ih moderatori brišu.

  13. Прво, Замлато, хвала брацика!

    Е сад.
    Иако се не залажем за пљување, хејтовање и остало, јер ми је тотално дебилно, мислим да је понекад потребно. Наиме, пошто сам витруелно добар са Данканом, Дукатом, како желите, имам осећај да ме модератор Мали Прст не поштује, чак штавише - хејтује. Обрисао ми је 4 дефиниције под изговором да су неквалитетне, а малопре сам прочитао ово

    celt
    pre 3 dana
    Nekvalitetna
    definicija je trivijalna, neduhovita, nekreativna, neinformativna, ...

    dakle, jeste nekvalitetna. nema veze sto je sleng. savetujem ti da definises to ponovo, malo bolje.

    Е сад, ја сам у тим мојим дефиницијама направио да оне буду ИНФОРМАТИВНЕ, значи да нису неквалитетне. Такође, залажем се за некрштен (погледај код Едмонда шта значи) сленг. Чисто, кратко, јасно, без увијања у говна.
    И да, нисам за пљување модератора, админа, чланова, било кога. На већини форума и сајтова сам добар са свима, али овде се нешто мора променити. Сленг се гура у офсајд, а у мејнстрим се убацују глупости. То ми не смета, ја ћу радити оно што умем - СЛЕНГ! Али да, шта сам кренуо - захтевам, без икаквог хејта или било чега, да се аутору ''мали прст'' одузме функција модератора, јер прелази границе модераторе и не гледа објективно. Као што сам рекао, брише ми дефиниције које су ЖАРГОН, тј СЛЕНГ, зато што су кратке и зато шро сам пријатељ Данкана.

    Никола, Хипхоза.

    П.С. Кад ово прочитате, одбанујте ми онај налог, а овај слободно обришите.

    П.П.С. Ако је дефинисање појма ''Плави'' спемовање, а тај исти израз не постоји на сајту, онда је не знам..

  14. Nisam ti obrisao definiciju jer si bilo ciji prijatelj. Obrisao sam je jer smatram da je glupa, kao i prethodna dva pokusaja. U tim tvojim

    Bulja

    Dupe

    "Dajte mi papir da obrisem bulju"

    definicijama ja ne vidim smisao. I nemam nista protiv slenga dok te definicije imaju neki licni pecat. Tvoje ih nemaju.

  15. mali prste, necu ti saljem pvt, bas hocu ovde da ti kazem - koji ti je moj?! jesi ti okarakterisao hiphozine defke kao nekvalitetne? ako jesi - koji ti je moj!? hiphoza je sve samo ne nekvalitetan. njegove defke su haiku defke, kratke, jasne i pravo u glavu. ne postoji ni jedan kriterijum na svetu koji bi ih mogao okarakterisati kao nekvalitetne. jel treba sad da krenem da navodim defke koje su po SVAKOM kriterijumu nekvalitetne, a stoje na sajtu i stajace, iako je neko (neki put i ja) kliknuo "za brisanje"? aman-zaman, covece! skk?
    a sad budi musko, priznaj da za hiphozu skroz nisi bio u pravu, odbanuj ga, i vrati obrisane defke.... take the high road man....

  16. e pa sad! mali prste, naterao si me da uradim nesto sto nikad ne radim (gremlin izvini, nista licno)
    da li je ovo http://vukajlija.com/i-kako-posle-da-je-ne-udaris kvalitetno!? defka koja opravdava fizicko nasilje na zenama! alo bre! ej!

  17. Ало дечко, прстУ, шта теби фали бре? Па и то ''Буља'' јесте прави пример сленга. Тако и треба да буде. Кратко, јасно, информативно - некрштено!
    Не видиш смисао? Па је л' треба за ''плави'' да пишем овако

    Плави

    Жаргон за милицајце (илити пандуре, како их већ знате), настао у урбаним срединама, алудирају на њихову препознатљиву плаву униформу, и отуда израз плави.

    Или је довољно:

    Плави

    Пандури, керови.

    Ко је овде у праву? Људи стају на моју страну, а на твојој си сам ;)

    Лемаја, хвала.

  18. nema na cemu hip :)

    i da! i to! prste, razmisli. da li se secas sta je surovi napisao na temi "pitanje moderatorima" koju sam ja otvorila? da ste vi autori kao i svi mi ostali, samo eto imate veca zaduzenja. e sad, ako ti malta i ja (koji nismo neki ziljavi klinci, vec normalni ljudi) kazemo da si napravio gresku, to znaci da si napravio gresku... nije sramota pogresiti, nego inatiti se... (hmmmm... dobih ideju za defku....) :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.