Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. postoji tema gde se predlaze da se vrati to, secam se, ali ne znam gde je. potrazi.
    Nema nagovestaja.

  2. И да ли има неких наговештаја да ће моћи сајт да се преведе на ћирилицу, то ми је неко причао да је постојало на почетку као опција, јебем ли га...

    nije postojalo ali je u planu.

  3. Kaizene, kad si već tu, neko je jednom predložio da se napravi bolja pretraga autora, da možeš neke da staviš u omiljene, radi lakšeg praćenja tih autora... Ako ne može to, da li bi bar moglo da na adresama autora staviš, recimo umesto ovoga:
    http://vukajlija.com/recnik/autori/20653
    da bude ovo:
    http://vukajlija.com/recnik/autori/StefanKostic
    Ili
    http://vukajlija.com/recnik/autori/kaizen
    i tako dalje za sve autore...? 2 autora sa istim imenom ne mogu da postoje, a ovako bi bilo lakše da ih pronađemo... Znam da ima pretraga u autorima, ali to nije to... Recimo ako tražim autora "L", ukucam tamo L, i prelistavam 20 stranica dook ga ne nadjem...
    Msm, to bi bilo to, ukratko... :)

  4. StefanKostic ovo bi trebalo u drugu temu, al aj:

    da možeš neke da staviš u omiljene, radi lakšeg praćenja tih autora

    u planu.

    nije rešenje jer je moguće menjati nadimke.

  5. Inače, pošto me je neko spomenuo, moje mišljenje o slengu na Vukajliji je identično ovome što je euglena napisala: http://vukajlija.com/forum/teme/7634?strana=110#post_532587

  6. Pa moglo bi u ovu:
    http://vukajlija.com/forum/teme/10173
    ali ona je zaključana...
    Pa neka se onda i adresa promeni kada neko promeni nadimak... To bi valjda moglo automatski da se menja... Nešto kao na tviteru...

  7. hmm. razmisliću. ne sporim da bi bilo korisno.

  8. Мислим да аутор овог постера и ове дефиниције заслужује бан. Мислим да сте у скорије време често бановали због глупих дефиниција и постера, тако да, узмите ово на разматрање.

  9. Мислим да сте у скорије време често бановали због глупих дефиниција и постера,

    nadam se da se to nije dešavalo, a ako jete, to je velika greška. možda je neko banovan zbog spem definicija ili tako nešto, ali ne verujem da je banovan zatoo što je pisao glupo.

  10. Сурови, где ти живиш (модеришеш) ? :))

    Погледај тему за бановање, пар пута је неко бановао од модова, а да као разлог наведе "спем сајта идиотским дефиницијама. Блек је пре пар дана бановао неког зато што има недовољан IQ. :)

  11. Ne bih da spamujem, ali Surovi, zar nije ovo prikladnije za onu temu?

  12. @peki d boj:
    citiraću sebe:

    možda je neko banovan zbog spem definicija ili tako nešto, ali ne verujem da je banovan zatoo što je pisao glupo.

    citiraću tebe:

    пар пута је неко бановао од модова, а да као разлог наведе "спем сајта идиотским дефиницијама.

    ne vidim šta je ovde nejasno.

    @stefankostić: šta e prikladnije za koju temu? mislim, o čemu god da se radi, ja samo dajem odgovor :D

  13. Ни ја не видим шта је нејасно...

    банован зато што је писао глупо = спем идиотским дефиницијама

    Мада свеједно, разговарао сам са дотичним аутором и сазнао нешто од њега, тако да повлачим све што сам рекао. Извин'те. :)

  14. Pa prijavljivanje autora za ban...

  15. @SK: aaa na onj tvojoj temi što sam zaključao? da, bila bi adekvatnija, ali trenutno samtram da bi na neki način pozivala autore da jure jedni druge. ovako kada ne postoji tema za to, mislim da će i broj ovakvih situacija nastaviti da teži nekoj nuli.

    @PDB: čitav je nesporazum bio u mom stavu da ne treba banovati nekoga ako nekad napiše nešto glupo, čak i imbecilno. ako to ponovi više puta nakon nekoliko opomena, onda da. Opomenu možeš da uputiš i ti, nije poterban moderator da nekoga "prizove pameti" ili posavetuje. često je u pitanju običan nesporazum. Imate moj blagoslov da kad god primetite neke takve defincije slobodno opomenete autora, na fin i prijateljski način, da pokuša da se potrudi malo bolje ili da pokuša da promeni stil pisanja...

  16. ОК Сурови, примљено к знању.

  17. Ja bih opet da pitam, kako se postaje mod?

  18. Pa i ovde se isto to dešava... Samo bi ovako postojala posebna tema za to... Ionako se stalno žališ zbog spamovanja ove...

  19. @SK: poenta je da ne želim temu gde će članovi da drukaju jedni druge.
    @L: u trenutku kada se proceni da je potrebno još moderatora, ternutni moderatori obrate posebnu pažnju na aktivnost članova i porcene ko je u tom trenutku najaktivniji, najkompetentniji, najprisutniji, najsmireniji, najobektivniji i što je najbitnije najkul.
    onda administrator sajta pogleda predloge, malo mozga pa donese neku odluku.
    @PDB: kul.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.