Prijava

@fejzbuku znam ja previse si proveo vremena cim te svi znamo :)
elem
:dize dva prstica:
Ocu i ja da znam odgovor na marino pitanje u vezi lakija ako moze :)

Лаки је лукав, па је био грешком одбанован. :))

Pored 13 guja ljutih? :)
Skidam kapu lakiju!

И ја. Успео је да зајебе гују, и то ону најљућу. :))

a mene ko jebe?
mogao bih bar odgovor NE da dobijem
opet unapred zahvalan

ja bih molio, ako moze, da mi se posalje informacija u PVT koliko sam vremena proveo na sajtu od registracije jer sam iskreno zabrinut za sebe...
unapred zahvalan

Ако мислиш на ефективно време (колико си укупно био улогован), стварно ти модератори не могу помоћи, јер немају те податке. Зато није ни било одговора. Но, можда се Каизен јави.

Ok, zajebao je nekog da ga odbanuje.
Probao i uspeo, iako imate temu na forumu gde lepo piše ko je i do kada banovan.
Imete li ideju kako da sprečite njegov prostakluk? Za poslednjih mesec dana, banovan je tri puta. Ukupno 25 dana. Eto njega čim ga odbanujete.

Mali Prst: 10 dana. Vredjanje
Džimi: 5 dana. Vredjanje
Lithium: 10 dana. Vredjanje
Pogledajte forum i datume.

Nije meni problema da iskuliram pa da ga prijavim, ali ovo već prelazi sve granice.

Najbolji lek protiv takvih je ignorisanje. Za godinu dana koliko sam mod i skoro 2 koliko sam ovde, se ispostavilo kao najbolje. Ako je neko lud... ;)

koji je mod u DSu da ga pitam za koji djavo mi obrisa onako dobar poster?

u sustini me bole brige al me bas interesuje razlog

aman ljudi skidajte ovo hejter sa mene, nosim ga 60 dana, zakon po clanu 132. stav c. lepo kaze za hejtovanje 7-14, eventualno 21 dan.
Hejtovao sam jednu clankinju sajta zato sto me posteno napljuvala a ja samo kulturno predlozio da se definicije ogranice na 500 karaktera. Samo predlozio i nista vise.

Hoce li se resavati pitanje definicije dana? Mislim, stvarno nije u redu da zakljucavanje bude tamo 8 dana... Kada ce se promeniti naslovna?

Opet ja sa istim pitanjem: Može li mi se ova defka http://vukajlija.com/insomnija/159582 obrisati? Fala na odgovoru. (makar bio i "sikter more")

Messalina, za to imas temu na forumu koja se zove (za divno cudo!) Prijavite definicije i postere za BRISANJE

Стефане искулирај мало. Шта сте навалили на те дефиниције дана и шта имате против "закључавања"? Није она једина (за дивно чудо) дефиниција дана која се налази на насловној.

Извињавам се модовима на спаму, али много смарају ова питања у вези дефиниција дана.

Naravno da nije, ali nije fer prema ostalim autorima da ova bude toliko dana na naslovnoj... Definicija i nije neka, a dobija toliko glasova...

"Nije fer m nije fer , stvarno nije fer ,hocu barem jedan dan da sam Sumaher...."

A ti se zalis zbog definicije dana?!

http://vukajlija.com/ironija/202919

Обратите пажњу на коментаре у овој дефиницји. Мислим да треба интервенција, и то модераторска.

Fejzbuk manijak - Ne znam ko je u DS-u , ali znam kakvi su posteri za brisanje

Stefan Kostić - 'oće

messalina - obrisano

Mlato - ako si mu rekao, hvala na odgovoru umesto moda

Stefane - iskuliraj, ne spamuj temu, popićeš ban ;)

Požarevljanin - još jedan "prd" i banovaću te na 7 dana zbog spamovanja

Peki - procesuirano ;) i Hvala

Koliko minusa zaredom treba da dam da me banujete? Mislim, ne zelim da budem banovana, zato.