Prijava

Da pitam nešto.
Zabranjeno je reklamiranje definicije koja je mlađa od 24 časa i to pozdravljam, svakako. Ali, da li je dozvoljeno reklamirati neku definiciju u tom roku ukoliko vi niste njen autor, a jako vam se sviđa i žao vam je da ona ne bude definicija dana, a da bude neka interna fora za koju unapred znate da će biti obrisana?

Ne pitam u svrhe zloupotrebe, stvarno. :)

EDIT: Hvala!

Nije dozvoljeno bilo kakvo reklamiranje na konto definicije dana.

1.Da li će svi podforumi biti menjani?
2.Što motika nije više mod?

1. nece, bice dodati novi i malo sortirane teme

1. Neće svi verovatno.
2. Nebitno.

Koji mod je napravio ovaj novi forum?

Jano, trenutno je Forum "ундер конструктион", сређује се мало. не брини :P

:)))
dobro necu al cu ozbiljno izvrsiti atentat na lik i delo moderatora koji mi je priredio ovoliki sok! :))))
Okle meni 28 definicija???
EDIT evidentno sam glupaca al meni nestno nije jasno...nista mi nije jasno ... :(

@mara munja:
1.jedino prettragom groblja
2.moderator briše i vraća definicije, kao i ranije
3.možeš da ih smestiš kao iskopirane linkove u noutpad ili word i tu čuvaš, pa kad ti se gleedaju otvoriš taj fajl i dođeš do njih :D

@jana: odgovoreno na četu.

Molio bih članove da se na ovoj temi ponašaju što je formalnije moguće. U redu je što smo svi drugari i zezamo se, ali hajde da na ovoj temi na zalazimo u priateljske razgovore i tračarenja. Imamo rezervisane sve ostale teme ovog foruma za to.

zbog ove promene foruma mogao bih da dam samo jedan predlog,da podforum privatne poruke stavite na dno liste-čisto iz navike....

Na svemu tome se još uvek radi, ništa još nije konačno.

Да ли је на отварање новог дела форума за предлоге утицао овај мој предлог? Ако јесте , волео би да се осећам посебно . :)

ЕДИТ:Е , јебига...

Do danas sam postavio 53 definicije. Odakle mi sada 54? Je l to neko baca magije od moderatora?

Je l' to znači da kada se prebace definicije sa starog groblja na novo da će na mom profilu pisati ukupan zbir definicija (živih i onih na groblju), što je za sada 54, a u popularnost biti uključeni i glasovi definicija sa groblja s tim da će biti vidljive samo one neobrisane to jest žive?

EDIT: Ok, razumeo sam. Pametan potez.