Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Је л' вређао тебе, или Ен_Доттера, или Римејка, или Влајка?
    Вређао је шабане који дају минус на сленг, а и придружујем се томе, сленг би требао да буде заштићен!

  2. Kakve veze ima koga je vređao, svi su jednaki, i oni koji daju plus i oni koji daju minus. To što je nešto sleng ne znači da po difoltu treba da bude pošteđeno minusa ako je loše napisano.

  3. Добро, ова дефка и можда није, али погледај претходне, погледај и моје?
    Како то да једна у 10 дефиниција СЛЕНГА, има једва добар скор? И зашто нико више не дефинише сленг, већ се сви просеравају, ваљда је сленг сврха сајта?

  4. Ево предлога за промену разлога бана: Стока бахата, не поштује кућни ред :Д
    Шала мала, него зар не би требало поред врећања појединца да постоји и вређање колектива, тј. да га назовемо "бахато понашање"?

  5. To da niko ne definiše sleng je tvoje subjektivno mišljenje. Slenga ima koliko hoćeš, čak i u definicijama koje nisu prevashodno sleng, već opisuju kojekakvu pojavu ili šta ti ja znam već šta. Udaljismo se od teme. Dankan će biti odbanovan kad prođe navedeni period.

  6. А који је период, ниси рекао?
    И не слажем се, мало њих дефинише сленг.

  7. Искрено питање само за Малог Прста...океј- бановао си Данкана...океј...на 10 дана...немам никакав контакт са њим...опсовао је..опет океј...
    али ме чисто интересује...како он увијек за ИСТИНУ коју каже јавно попије банану, а аутори који вређају индиректно, или јавно никада не?!...
    јел се то овдје врши нека врста сегрегације?!
    неки су бољи од других?!
    више вриједе?!
    могу индиректно вријеђати колико хоће?!
    могу радити шта и како хоће?!

    пс-МОЛИО БИХ ДА КО ГОД МЕ НАЗОВЕ БОСАНЦЕМ У БИЛО КОМ ОБЛИКУ, ДА СЕ БАНУЈЕ НА МИНИМАЛНО 10 ДАНА, А ЗА ДОДАВАЊЕ ЈОШ НЕЧЕГ НА ТО КАО НПР БОСАНСКИ МЕЂЕДЕ И НА ВИШЕ...ЗА МЕНЕ ЈЕ ТО УВРЕДА ВИШЕ НЕГО ДА МИ БИЛО ШТА ОПСУЈЕШ...!!!

  8. још увијек чекам одговор...госн Прсте?!...

  9. Odgovor na pitanje "како он увијек за ИСТИНУ коју каже јавно попије банану, а аутори који вређају индиректно, или јавно никада не?!"

    Ne pravi mucenika od njega, molim te. Nije on banovan jer je govorio ISTINU vec zbog ovoga:

    http://vukajlija.com/veverica/168162#comment_381863

  10. океј не правим мученика...али питам те зашто друге не банујеш за вријеђање, на сличан или још подмуклији начин?!...
    то је моје питање...

  11. Pitao si nesto slicno na jednoj drugoj temi, tacnije pitao si ovo:

    A када јана каже ово је будалаштина...онда је све ок...а када Дункан каже нешто слично, онда се банује...

    Reci mi, na koji su nacin ova dva posta slicna:
    http://vukajlija.com/veverica/168162#comment_382193
    http://vukajlija.com/veverica/168162#comment_381863

    Prvi se odnosi na definiciju, gde ona kaze da je definicija budalastina. Definicija. Ne autor.

    Drugi post se odnosi na autore koji su tu njegovu definiciju ocenili negativno, njih dvadesetsedmoro.

    Ako si na ovo mislio. Ako je pitanje zasto nisam banovao sve koji su ikada uvredili nekoga ovde - nisam stigao.

  12. ма то сам само видио...али има ихахај индиректног вријеђања...колико само пута се мени деси јбте...па никоме ништа...мсм данакн јесте погријешио, и ти су ту добро реаговао...само је 10 дана исувише.... али зашто се увијек тако не реагује на вријеђање, дакле нека за све буде исто мјерило, а не само за појединце?!...ово кажем свим модовима и мУдовима....

  13. Разумем ја да је досадно , и да напољу пада киша, и да је смор седети испред компа по 12 сати... Али то није разлог да се на сајту прави атмосфера скупштине. Искрено речено, Данкан је добар дечко и пише ок дефиниције, за сваку похвалу је његов однос према другим члановима. Међутим, пошто су правила за све иста, што значи НЕМА ВРЕЂАЊА, морао је бити банован. Мени је искрено жао што је банован, али нека се овај пут опамети и не дозволи себи изливе негативних емоција у виду псовања неистомишљеника. И мене нервирају ситне душе (хејтери), али то је њихово право да дају минус на шта хоће. Дешавало ми се да уложим пуно наде у неку дефиницију, па на крају испадне мућак, и? Шта треба да радим? Да банујем пола сајта, јер ми деф. није прошла. Само стрпљво и полако, Вукајлија је један питом и другарски(можда звучи геј) сајт већ годинама, и тако нам је у плану и да остане.

    Само стрпљиво, будите људи :)

  14. Moderatoreeeeeeeeeee
    Pitanje glasi: Zasto mi je obrisan poster Opticka varka???
    I to dva puta!!!!! Nikakvo vredjanje prozivanja i ostale zabranjene radnje, a natpis je definitivno imao veze sa slikom...
    I samo da znas da cu ja da ga kacim opet i opet i opet i opet, sve dok me ne banujes ako treba!!!!
    Si cuo?!?!?!?!?!?!!?!!?!!!?!

  15. Zato sto je bio nekvalitetan.

  16. jel zna neko bese neki poster morski vuk tako nesto, ako je neko stavio u omiljene tj. ako nije izbrisan, link... xS

    zasto je banovan mastrixt?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.