Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. @en_dotter: moj sistem :)

  2. @melk: kul, al ipak bolje formuliši malo.

  3. :] Sad znam zasto se ubacila opcija kacenja slika, nekim ljudima mora da se crta..Dobro nema veze, neka je na groblju. Na kraju krajeva, 14 ljudi je skontalo.

  4. Pa ja tražim po 10 puta da mi se obrišu neke def. Nemam 200 din i da imam otkud mi.

  5. Postoji li šansa da neko spamuje tačnije jebeudupe sajt glupim definicijama, zbog toga što je recimo revoltiran, banovan, mentalno tanak...?

  6. http://vukajlija.com/recnik/autori/14414 me uvrijedila nazvavši me polu autorom! Samo da se požalim!

  7. бури пошто ниси цитирао, ја ћу прекопирати са чета ;) хаххаха:

    "ekipica polu autora se skupila da dize bune na dahije. Em nemate pojma kako se to radi. Em nemate kapaciteta da to odradite kako treba."

    пс- а јесам но животар :))))

  8. Pojavio se odredjen broj novih autora koji piše gluposti, iznova "pastuje" defke koje vi obrišete, piše viceve koje svi znaju i ze munje... Pod gluposti ne podrazumevam moje lično mišlje, nego objektivno-gola govna! Ima ih podosta, ne mogu sad da ih pronadjem pošto im uglavnom obrišete definicije, ali iskočiće sutra oni...

    Recimo, šta je ovo?
    http://vukajlija.com/recnik/autori/23136

  9. http://www4.slikomat.com/10/0613/lz-untitl.jpg
    Da li modovi mogu da mi odgovore na pitanje gde se u mom postu na cetu vidi ime autora burija?
    Posto se ja ne secam kad sam ja to njega prozivala.

  10. Da li će neko ponovo zaključati temu,pošto svi pišu gluposti na njoj?

  11. занима ме због чега "мали-милион" дефиниција, које сам оцјенио, и 100 % сам сигуран да сам их оцјенио, сада су мени приказане као неоцјењене, и могу поново палчовати рего и ледо?!

    мсм може и у баг тему, али чисто да питам надлежне...

  12. Zato što si čka.
    Ma to je neki bag, imam i ja sličan problem. Prijavio sam to kaizenu, al njega realno zabole. :)

  13. хаха...аха...фала...

    а педерко кајза се продао глобализацији, ебао га и нови изглед, онај први је био бољи ;)...мсм онај од прије годину дана ;)...и узима паре...`оћу и ја да будем кајза чиф ...

  14. @jana, čiča i buri: ne vidim ime autora burija. stoga nema vrešanja. čak i da je upućeno direktno buriju, svako ima pravo da kaže šta misli o autoru na normalan način. ukoliko neko smatra da je neko drugi nedovoljno dobar kao autor, to nije uvreda.

    @električar: koje gluposti se pišu?

    @frenki: treba ispitati to, u pravu si da se povećao taj broj. uskoro će pasti konkretna reakcija.

  15. Šta je sa Duncanom Fergusonom? Hteo sam jednu public debaticu s njim....

  16. Kao što postoji epitet "Hejter" za nekog ko da minuse na sve definicije/postere neke osobe, da li isto tako nešto postoji i za nekoga ko uđe na nečiji profil i da sve pluseve?

  17. Pa ako hoćeš da dobiješ epitet kera koji laje onda blago tebi... :)

  18. Ferguson je umro. Vukajlijaški, naravno. Nema potrebe ni za kakvim pablik debatama.

    pekky, to su lajkeri, ali se njima ne lepi nikakva etiketa, samo se pobrišu neregularno dati plusevi.

  19. kako da citiram nekoga u komentarima/postovima

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.