Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Ja, da sam brisao, stavio bih "nema smisla".

  2. Evo mene. Pih srce mi igra ko pičkici zbog moje obrisane definicije seksualna edukacija by moj ćaća. Pokušaću da ne histerišem i ne plačem. Malo se tresem. Bolesno. Al eto. Ja vas molim po deset dana da obrišete neke moje def vi nećete. Za ovo def smatram da je bar osrednja al da nije nekvalitetna. Ružno mi je što je neko tražio brisanje zato što je sakupila masu omiljenih. Pogledajte ostale moje def ima smeća katastrofalnog al vi mi obrišete najomiljeniju definiciju. Ja ne upravljam mišljenjem posjetilaca. Ako kažu da je omiljena to je njihova stvar. Znam da to ne odlučuje o brisanju al niko se na ovu def ne bi žalio da je dobila 1 omiljenu.

  3. skloni samo iz naslova ono by moj ćaća i ok je.
    mislim... nije nesto posebno, al meni je ok.

  4. Zasto se ne uvede ZA BRISANJE na postere i zasto je nemoguce editovati/brisati komentar na defki/posteru?

  5. mozes ako si ktitor.

  6. Ne mogu da verujem da i moderator i administrator napišu nešto netačno (odnosno delimično tačno). U fazonu - aj odjebi, nisi platio.

    A u stvari je lik lepo pitao. Ktitori mogu da brišu komentare samo na svojim definicijama, a verujem da je peki pitao zašto ne mogu komentari da se brišu i edituju kao postovi na forumu.

    To i ja pitam i pitao sam već jedno devedeset puta i još uvek mi nije jasno.

    Ali mi deluje da nakon uvodjenja ove pogodnosti koje imaju ktitori toga neće ni biti.

  7. u pravu si. evo ispravke.

    Zasto se ne uvede ZA BRISANJE na postere

    iz istog razloga zbog kojeg nisu uvedene ni druge korisne opcije - nisam imao vremena.

    zasto je nemoguce editovati/brisati komentar na defki/posteru?

    ako misliš na svoje komentare onda je u pitanju gorenavedeni razlog. mada kada i budem uveo biće omogućeno brisanje/editovanje jedino ako je komentar poslednji, kako bih izbegao zloupotrebe.

  8. блек холе јеси ти нормалан, или си занемарио мога смајлија на крају онога?!

    ај ми само одговори?!

    и јеси вала мудератор прави!!!!

  9. Uh, smajli kao sad treba da te izvuče. Noup.
    I budi kul, izdrži kaznu bez pravljenja novih naloga, samo sebi otežavaš stvar. E tako, živ bio.

  10. ма мало сутра ...бануј ме на стално када ти је толико стало...ти си болан мУдератор у правом смислу те ријечи...што ниси бановао када се помињао вазелин за Уроша...или нешто слично...када те неко назове босанским међедом...или босанцем'! немаш критеријума...јадан си, мален и биједан и без трунке онога нечега у себи...искрено разочарао си ме и као човјек и као комуниста...

  11. Iskreno, ja sam te banovao na duži period. Onda se neko od moderatora sažalio i pružio ti novu šansu, koju ti ne želiš da prihvatiš očigledno.
    Nemam ja tebe šta da razočaram ni da očaram, mi smo ovde samo dva virtuelna lika, ništa više. Dođi za sedam dana.

  12. Зашто модератори не разумеју просту изјаву аутора када им се обрише дефиниција и гласи у суштини:

    "Јебема вас ретардиранке кретене, бришете моје, а не оне ретардиране дефиниције од других, јебем вас уста! У шта? УСТА!"

    Превод је:

    "Добри сте момци, само бришите крш, ал мало чешће, да не испадне да сте пристрасни.

    Одговор би гласио:

    "Фала на похвалама, али и ми смо људи, зато и ви будите па качите на оној теми остли крш!"

    Да ли се слажете са мноме?

  13. Šta je 'vo Dankan mlatio... !
    Svestan sam bio da ću biti banovan, namerno sam ono napisao, ako je on smatrao da treba da bude i sam banovan jer oseća grižu savesti što sam ja banovan, onda sad ja osećam grižu savesti što je on banovan... Buhahahahahah...

    Ae da ne kenjam više, ODBANUJTE GOSN DANKANA!!!

  14. @Black Hole
    Kako je prošla operacija, druže...?

  15. @ Ming
    Bojim se da nisam najbolje razumeo. :)

  16. Ma bre, operacija... kad su ti vadili En Dottera iz bulje... :)

  17. Питање за мода Црну Рупу и молба:
    Замолио бих те да одложиш ту операцију и да ли би био љубазан казниш спем на овој теми?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.