Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Ne bih da me pogrešno shvatite, meni je bulja dobro razrađena. :)

  2. Doter je u pravu, nećemo zajebanciju ovde.

  3. Ok, razumem... uz konstataciju: jedan sekund mi nije žao... :)
    :mirno čeka ban:

  4. http://vukajlija.com/zabava/posteri/12256#comment_395241
    Морам и ја да будем друкара,тако ми каже унутрашњи глас. Примирите мало дечка,молим вас.

  5. Imam 2 pitanja:

    1) Jel možete da vratite definiciju s groblja na moj zahtev? Inače definicija nije moja, niti sam pitao autora, al sad ću ga pitam, mada čisto sumnjam da će biti protiv povratka svoje definicije. Naime, sam je izbrisao definiciju. Linkovaću vam je ako može.

    2) Surovi, ili bilo ko...poručuje ti Peki d Boj sa FIFINOG foruma (EDIT : traži odban):

    Смарам се по овој врућини по цео дан кући...

    Кажите тамо: "Реко Пеки, покајао се и неће никад више"

    pa sad ja samo da prenesem.

  6. Odbanujte ga, stvarno, moj imenjak je stvarno lik. :))

  7. Nek barem istrpi 70% kazne. I nek ide na bazen, ili da juri sojke, po ovoj vrućinčini brže ovlaže i lakše dižu noge. Biće vremena za sajt.

  8. Ajd, kad neko bude imao vremena da pobriše postove na "Rodjendanima" i "Prebivalištima" :))
    Hvala :)

  9. Počistio sam ti radni prostor, dželatu s osmehom. :)

  10. http://vukajlija.com/forum/teme/10603
    Ако је могуће,избришите оно Р из наслова теме.

  11. Aj skinite bann bratu vizardu, prošlo je malo više od 7 dana..

  12. Nek barem istrpi 70% kazne. I nek ide na bazen, ili da juri sojke, po ovoj vrućinčini brže ovlaže i lakše dižu noge. Biće vremena za sajt.

    A ovo pitanje Blek, ili bilo ko: (da ga ponovim)

    1) Jel možete da vratite definiciju s groblja na moj zahtev? Inače definicija nije moja, niti sam pitao autora, al sad ću ga pitam, mada čisto sumnjam da će biti protiv povratka svoje definicije. Naime, sam je izbrisao definiciju. Linkovaću vam je ako može.

  13. @lemaja moja greška. ali možda i nije loše da se na ovaj način u prvi plan ističu kvalitetne definicije s obzirom na kvalitet pobedničkih u regularnim uslovima. tako da možda još koji put prekršim to pravilo, valjda me niko neće banovati ;)

    @Гроф Влатко Паскачић: daj link. ako je objektivno kvalitetna nije ni trebala da završi na groblju i pored zahteva autora

  14. @vlajko
    ako je dobra, nema razloga da ne bude vraćena.

  15. samo da nađem: (hvala obojici)

    http://vukajlija.com/tarator-salata/164386

    em retko ko zna za ovo, em je sam izraz dobar, em je i jelo dobro...mada je po meni i dobro definisano.

    Vratite ako može. (btw pustio sam pvt autoru, al nisam dobio odgovor, mada smo ja i on već pričali na tu temu).

  16. @vlajko

    Ja mislim da nije za vraćanje, iskreno. Ako hoće kaizen ili neki drugi mod, neka je vrate, nemam ništa protiv.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.