Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. nema na čemu, al obrisao sam one meta delove...

  2. Normalno, hteo sam i to da ti predložim, al reko da ne žvakam mnogo.

    Ionako mislim da treba da bude živa, jer mislim da ima malo podataka na netu šta je zapravo ta salata :)

  3. Hteo bih da pitam, na kom sajtu se nalaze oni posteri na engleskom?

  4. @ Lazicy

    Na ovoj temi pitaš moderatore za stvari vezane za ovaj sajt.

    Sva ostala pitanja možeš ovde: http://vukajlija.com/forum/teme/1439

    Inače, recimo da imaš ovde neke postere: http://verydemotivational.com/

    E da, s'ti admin na nba.serbia? :)

  5. Oho, pa tu može da padne neka kompenzacija banera :)

  6. Nisam siguran da li postavljam pitanje na pravom mestu, ali interesuje me zašto mi je obrisana definicija "Tuđi blam" 5 min po objavljivanju. Navedeno je da je u pitanju plagijat, ali me zaista interesuje - plagijat čega. Pretražio sam definicije (i groblje) i nisam našao ništa slično, a definisao sam, inače, nešto što se koristi u mom društvu.

  7. OK, smisao je isti, ali samo u delu koji definiše pojavu, međutim, poenta moje definicije je bio upravo izraz "tuđi blam" koji se koristi kao uzvik (skoro pa sleng) kada se tako nešto doživi - "Aaaaaghhh, neeee, tuđi blam, tuđi blam!!!" Al, dobro, ako mora da se briše, mora.

  8. Moze li da se uvede dugme neduhovito ili dosadno posto se vec ne obazire mnogo na brisanje?

  9. Nema potrebe. I nije baš tačno da se ne obazire mnogo na "brisanje".

  10. И ја имам утисак да не обраћате пажњу на "за брисање". Да ли се варам?

    ЕДИТ: Видео сам одговор.

  11. Trebao si da stavis sahovnicu. Onda ti ne bi obrisali.

  12. Zyclone, ja sam obrisao, jer mislim da je nekvalitetan. Pritom, ne želim da kažem bilo šta protiv tvojih osećanja nacionalnoj pripadnosti, već kažem da je to nekako trivijalna tema za poster.

  13. зајкла стави геј прајд боје...онда ће бити ок ;)...

  14. Зиклоне, и ја бих обрисао постер да сам га први видео. Искрено, ја нисам очекивао такав постер од тебе, јер реално гајим велико поштовање према теби као аутору (скоро увек кад видим да је Зиклон написао негде ''Палац доле'', аутоматски ми миш иде на ''обриши'', јер се у 99% случајева слажем), и мислим да би и сам требало да знаш да такве ствари нису за постере.

  15. Циклон је,вероватно,био саркастичан приликом прављења постера. То му исто није страно.
    ______________________________________
    Ајд сад озбиљно:
    Да ли се ових дана ради нешто велико на серверу Вукајлије? Данас ми је неколико пута избацио ,,DNS error-server not found''? И то пар пута кад сам пробао нешто да постујем.

  16. Шта је ово људи, модови? Јел нека шпанска инквизиција?

    Што трајни бан за ЧИЧУ? Људи, будимо људи.

    Ако неко ко направи 5, 10, дуплих и лајкује своје дефке и повећава себи популарност прође само са "другарском критиком" зашто ЧИЧИ трајни бан?

  17. Па, контао сам ја то. Зато ми је и било чудно. Мислио сам да постоји нека позадина приче. :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.