Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Zato sto je citiran tekst. Valjda se u kodu samo prenosi ono sto se zeli citirati izmedju obelezivaca citata. Ako sam pogresio, ok.

  2. ne znam ni ja kako je iskopirala to "obrisi". moguce da je bag pa da njoj stoji prikazano... mada joj 99.99% ;) ne bi radilo...

  3. Nemoj me pogresno shvatiti, ali da sam ja pravio Vukajliju i da me neko ovako nesto pita, ne bih mu poceo odgovor sa "ne znam", "moguce" i sl. :)

    Ne kazem da sam u pravu, pa da je vevericin nalog (slucajno ili namerno) "drugaciji" od ostalih, ali bilo bi mi drago da mi odgovoris konkretnije.

  4. Ispravka: to je moderatorska opcija. Jer poster nije bio njen i samo moderator moze da brise tudje komentare sa tudjeg postera ( ako sam ja dobro razumjela :)

  5. Čiji je to uopšte bio poster?

  6. imam jedno pitanje, čisto iz radoznalosti :)
    da li postoji caka da dupli profil moderatora može da ima opcije kao mod?
    hvala :)

  7. Ne znam, poster je obrisan..

  8. Ja mislim da ne. Jer ih moj dupli nema. :D
    Ovaj, šalim se.
    (ne šalim se)

  9. Alkaloid-ov je poster bio.

  10. Pazi da ne budeš previše radoznala. :)
    Ne, samo mod profil može da ima mod opcije.

  11. Neobavešteni, da li si siguran da ona nije kopirala citat nekog moderatora? Samo pitam.

  12. Како око те Вејверн нон-стоп неки проблеми избијају?
    Смрди ми на неке малверзације.

  13. У виду фотошопа.

  14. Sto bi bilo prilicno cudno, buduci da ja kao moderator ne mogu da brisem komentare na posterima.

    http://img203.imageshack.us/img203/6087/primer.jpg

  15. evo samo za neobaveštenog da se ne paranoiše.

    1. izloguj se.
    2. otvori neku definiciju/poster sa komentarima
    3. označi ceo komentar, znači sve od početka sa autorom, vremenom i tekstom komentara
    4. CTRL + C
    5. otvori neki tekst editor
    6. CTRL + V
    7. videćeš opciju "obriši" pored vremena

    * probano u fajerfoksu

  16. Vazi. Samo, nemoj da mislis da paranoisem, samo me interesuje (kao sto Dzimi gore rece) zasto uvek oko nje neki problemi. Iako ovo i nije problem...
    Poz.

  17. neobavesten
    pre 2 minuta obriši zatvori_Vukajliju_na_2_sata smaraj
    Vazi. Samo, nemoj da mislis da paranoisem, samo me interesuje (kao sto Dzimi gore rece) zasto uvek oko nje neki problemi. Iako ovo i nije problem...
    Poz.

    Kao sto vidis, nije to toliko tesko.... :)
    Zamolio bih Vejv da udati jedan print-screen i dokaže Neobaveštenom svoju nevinost... :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.