Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. http://vukajlija.com/undo/138953

    Upravo reklamirana na četu, a mlađa od 24h.

  2. Bravo, gamby, drukaro. Šalim se, hvala na ispomoći:).

  3. Melkijades, taj link ti ne valja. Mada, džabe se mučiš, posteri se ne vraćaju.

  4. Onda ovako: nabijem na kurac onog ko mi je obrisao poster pod izgovorom da je plagijat jer nije. Ovo se dogadja sesti put, a ako mi ne veruje, evo mu i link pa neka ga zabije sebi u dupe. http://www.militaryimages.net/photopost/data/500/funny-military-photos-couch-camourflage1.jpg

  5. Piro je okačio na temi "druknite da brišemo" link gde je isti tvoj poster na engleskom, tako da...

  6. Ovako, ja sam ti obrisao, tako da slobodno možeš da me nabiješ na kurac, nikakav problem :). Gde je šesti, biće i sedmi verovatno.

  7. Da li neko može da skrene pažnju Sevastu da nije na livadi, i da ne može da uleće na čet i vredja i podjebava zato što se zbunio u prepoznavanju okruženja u kojem se nalazi? Pritom da naglasim da je izuzetno hrabar, pa svoje začine ostavlja na četu samo kad je siguran da nema modova. Muka mi je više da se raspravljam sa pacijentima koji su u problemu kada se autori lepo slažu i pišu na četu dok on smišlja način da uvredi. Evo vam deo, a ako vas zanima ceo tok njegovog visokoumnog obraćanja, možete da izvrtite sinoćnji čet i proverite.

    http://img90.imageshack.us/img90/5053/cet.jpg

  8. Melkijades kralju, delim tvoje misljenje. I meni su obrisali nekoliko kvalitetnih postera bez razloga i obrazlozenja. Nabijem ih na kurac do iznemoglosti!

  9. Dragi bože koji likovi su ovde.
    Odličan razlog za nabijanje Kulence.
    Ljudi, a da probate sa nekom terapijom?
    Ona bi vam ublažila nevidjeni bol koji osećate zbog nedostatka postera.

  10. Maro, reći će mu neko, mada je to manje-više uzaludan posao. Kulence ide na klupu 48h.

  11. Ovim putem bih javno zamolio sevasta da pripazi na ponašanje na četu. nekim ljudima smeta, a ja bih bio veoma srećan kada bi svi bili barem zadovoljni.

  12. Vi'š da si je našla :).

  13. Jes', zato i obrisah post. Pardončina :-)

  14. Ne razumem odgovore. To mi onda ostavlja otvoren prostor da pijačarim kao i on, jer moram da se branim od napada, što vodi u svadju i vredjanje.
    Surovi: nekim ljudima smeta. Naravno da mi smeta ako me neko nazove kučkom.

    Nadam se da će vaše molbe uroditi plodom, jer ću ja u suprotnom mnogo jače i žešće sebe da branim. Zatražila sam zaštitu od vas, jer vam je to posao, ali ako ne možete da izadjete sa njim na kraj, ok. Ja ću moći, po cenu da ćemo samo nas dvoje da ćaskamo na četu.
    Nekako se mnogo volim i cenim da bih sebi dozvolila da me neko vredja i iživljava se nadamnom.

  15. naravno. ovo mu je bila javna oppomena. kasnije oštrije mere

  16. Da pitam pitanje.
    Zasto je kulence na klupi a melkijades nije?
    Obojca su vas izvredjala na isti nacin?
    Cisto da znam kako idu kaznene mere...i da li je "nabijanje" dozvoljeno?
    *Melk. nista licno.I nemojte sad da ga banujete da pa da ispadnem drukara :)

  17. Bolje u neznanju, no u drugom stanju. Fala Cajklone.

  18. Capitano, kulence je banovan zbog spema teme, Melkijades je bio na ivici, mada ne znam što ga poštedeh. Nisu zbog vređanja, mislim, makar mene to što su rekli ne vređa...:).

  19. Zašto u mom profilu postoji :
    # Glasovi za: definicije
    # Glasovi protiv: definicije

    Ne videh to u 6-7 drugih koje sam nasumično izotvarala.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.