Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Dragi admine priupitao bi te nesto,kako ti mozes da obrises moju defeniciju i ocenis kao nekvalitetnu,ako je dobro ocenjena,znaci imao sam vise pluseva nego minuseva,ti se decko sprdas sa ovim sajtom,zelim da pricam sa nekim iznad tebe da budes smenjen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Saglasan si da definicija postaje vlasništvo sajta i da nemaš pravo da zahtevaš njeno uklanjanje. Naravno, prilikom svakog prikazivanja definicije na sajtu, biće navedeno tvoje ime.
    Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da ona krši neko od ovih pravila:
    Nije definicija
    definicija nema formu definicije već vica, pošalice, bisera i sl.
    Nema smisla
    definicija nema smisla širem auditorijumu (primer su "interne fore")
    Eksplicitno vređanje
    definicija sadrži vulgarnosti i sl.
    Plagijat
    definicija je po sadržini veoma slična nekoj drugoj definiciji
    Nekvalitetna
    definicija je trivijalna, neduhovita, nekreativna, neinformativna, ...
    Degutantno
    definicija je degutantna

    iz uslova koriscenja.
    Ajde smiri se.

  3. Ne znam šta da ti kažem, žali se predsedniku republike.

  4. Којота,жали се управи водовода. Трећа канцеларија на крају ходника. Ако преживиш до треће канцеларије,свака част.
    _______________________________
    Конкретно питање:
    Да ли администратор или модератор има функцију да на профилу неког члана види оно што стоји под ,,само за твоје очи''?

  5. Да ли ће се та опција пренети и на ктиторе? Пошто планирам ових месеци да уплатим,па морам да питам.

  6. Да, узимамо мсн од риба и после их стартујемо, а неке нам покажу и сисе. :)

  7. У,Џими,оћу онда и ја да будем мод. :)))))

  8. Oću i ja da jebem Vesnu Zmijanac, što reče poručnik u Karauli. :)

  9. znaci ove narod nije bitan,glasovi clanova,nista vise nije sveto,samo j...i admini,onda nek naprave sami sebi sajt pa nek se igraju!!!

  10. nisi ni prvi ni poslednji kojem je obrisana definicija. Svakom clanu je do sada obrisana bar jedna (generalno vise). zasto mislis da si ti poseban pa da tvoje ne smeju da se diraju.

    prosto mi nisi jasan, sa ovim teskim recima kao da ce da se internet urusi u sebe, zato sto ti neki moderator obrisao glupu definiciju.

  11. Naravno da ne, ako taj trol ispiše gomilu besmislenih i jadnih komentara na nekoj defki i to sa verovatno duplog naloga. :)

  12. http://vukajlija.com/zabava/posteri/16385
    Modovi, ako vas nisu ovi smorili, neke od nas jesu. Jel moze neki ban za ono bar deset poslednjih autora koji su vidni na ovim posterima?

  13. GOVOR MRZNJE
    http://vukajlija.com/recnik/autori/23492
    Na cetu:

    oni pederasi hoce opet paradu
    al' sad kao ne najavljuju ni datum ni mesec
    niki kurac
    al' one budale ima da se skupe za 15 minuta, sve da ih pobiju
    ko ih jebe kad su pederi
    tj. znamo ko ih jebe
    JEBEM IM MATER IZOPACENU!
    toliko od mene
    pozz

  14. 21:24 vlax

    sad bi ti picku izlomio sto si debil

    http://vukajlija.com/recnik/autori/14650

  15. Ma jok, njegov stav i kultura. Nije uvredio nikog odavde. Ja sam protiv homoseksualizma u javnosti i nametanje takvog mišljenja.

  16. Ali je Vlax direktno uvredio mene.
    ---------------------------------
    EDIT: Hvala...

  17. Ово је већ стварно превише. Сваку дефиницију ми обришете под разним изговорима, обрисали сте ми последњих 6-7 дефиниција. Носите се више у пичку материну! МРШ!

  18. Pa izvini jebiga. ....

  19. Scouser, sta da radimo kad su ti definicije glupe.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.