Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Од срца вам се захваљујем на пажњи обојици и свечано вам обећавам да вас више због оваквих ствари нећу узнемиравати.

    Хвала.

  2. maro, bilo bi mi izuzetno drago kada bi me i svaki sledeći put uznemirila, biće mi drago da pomognem.
    nadam se da nisi stekla pogrešan utisak...

  3. E bravo Kajzene.
    Imala sam hejt, verovatno od istog autora koji je vredjao Mare.
    Molim da mi se vrate poeni.

    Inače, ispali ste vrlo bezobrazni prema Mari. Ona nije autor koji zaslužuje takvo ponašanje.
    Ona se žalila u ime nas tri koje je dotični uvredio.
    Ako vama ne smetaju uvrede, to je ok, ali nemojte se sprdati sa time.
    Autore koji nisu konfliktni, koji se cene na sajtu, niko ne čuva od vulgarnih osoba, a njima se sve toleriše. To mi nije jasno kod nekih od vas.
    Ako već postoje pravila na sajtu, zašto ih ne poštujete?
    Ne zaboravite da hejteri i ostali frikovi čitaju forum i likuju. Samim tim znaju da mogu da rade šta hoće jer im je dozvoljeno sve to pod Džimijevim izgovorom: ne poznajem ga uživo i može da mi piše šta hoće.

    Trla baba lan, da joj prodje dan.

  4. Није им дозвољено, ето, лик је банован. Али он вероватно ликује кад неко дигне толику буку због њега. Но, нема везе. Чек, проверићу ти хејт.

  5. Је хејт. Обришем ти.

  6. Сад сте ме мало много испиздели! Бришете ми 2 задње дефиниције, кењате да је неквалитетно, а одмах изнад вам стоји пишљива фора о Чак Норису, од пре Христа, а вас боли курац!
    Јебите се и ви и ваш критеријум, а поврх свега игнорисање.
    Испали сте пичке невиђене, чак да сам створио утисак да ме саботирате, јер ово није први пут!

    СВЕ НАЈБОЉЕ!

  7. Izbrisan je Čak Noris. Ne ponašaj se kao derište i ne vređaj.

  8. Ko mi je obrisao defku Chuck norris?
    Lepo sam napisao ANTITA

  9. Igra je ukinuta. S tim je i defka obrisana.

  10. Svaka čast na sklanjanju autora pre ocenjivanja postera:))+++

  11. ishejtovao me neko....i to dobro.....za jedno 30-40 poena....cak i one def. koje nisu imale minus...

  12. jeste. uklonjena nepravilnost. (58 poena)

  13. vraćeno je sve gde je lupio minus više minusa nema. to ti je neko drugi dao minus na žvazbuku.

  14. Зашто је Џимијев постер "Искуство" обрисан?

  15. Па, био је ионако ''антита''. Планирао сам да га обришем још пре него што сам га поставио. :)

  16. Stvarno mi je degutantno da nešto kao "kukam" zbog definicija, ali bih volela da mi neko odgovori, zašto je moja poslednja definicija obrisana sa obrazloženjem da - nije definicija? Po kom kriterijumu? Hvala unapred.

  17. Pa, po kriterijumu "nije definicija". Više je kao neki aforizam, a ne definicija.

  18. Ok, ali pišu se i takve, koliko sam primetila. Hvala na odgovoru. :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.