Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Pišu se, većina se izbriše, neke promaknu :). Molim i drugi put.

  2. Питање за Келта:
    Могу ли на Фејсбук да окачим онај твој постер са оном бебом, "Хоћу сису" ?
    Оставићу да се види да си ти аутор и да је са Вукајлије.
    :-)

  3. Зашто кад обришем дефиницију коју сам данас поставио,аутоматски не добијем простор да уместо ње поставим нову...?Данас нпр.поставим 4 дефиниције,касније мало ,једну обришем,а и даље могу да поставим само још једну,иако сам фактички поставио 3 дефиниције...

  4. Trenutno je server podešen tako zbog drugih primarnih stvari. Trebalo bi u skorije vreme rešiti taj detalj, mada , možda i ostane tako...

  5. ostace tako.
    moracete malo pazljivije da pisete.

  6. Могу ли, Келте?

  7. evo mene, ne verujem da će to mnogo ljudi videti, samo administratorski post vide svih 10400 članova....

    probaj :)

  8. Gde na ovom sajtu bih mogao da se informišem internet kupovini, tačnije, principu rada PayPal-a ? Ili bar da me uputite nekome ko se razume u to? Znam da pitanje nije vezano, no hitno mi treba ta informacija!

  9. istekla ti pretplata na RedTube:( Bedak...

  10. Imam jedno vazno pitanje: Koliko kosta pretplata za Vukajlijin server?

  11. To zna samo administrator.

  12. 780 buđona. Ni pola buđona manje:)

    Ako si sponzor, javi se Kaizenu.
    Ako si samo radoznao, tutanj....:)))

  13. Ok, ja sam nub onda, ništa ne znam :). Odo'.

  14. Ako mi date neku sponzorusu onda cu da budem sponzor...
    Znaci samo kajzen zna?
    cekam da legne plata pa mu se javljam...

  15. Blek - Pa jel reko Kaizen da ja vodim knjige , a da ti služiš samo da navlačiš ribe na sajt. Šta se mešaš u knjigovodstvo koj qrc. :P

  16. Ako mozete, provjerite da li me je neko hejtovao... Primjetio sam na nekoliko definicija zaredom minuse.

  17. Jeste. Nije nešto strašno, ali skinuću jer je očigledno neki pajvan.

  18. e..kada ce moci da se posteri da se poredjaju po popularnosti...mislim u profilima...bilo je pre...:\
    mozda ste vec nekom odgovorili na ovo pitanje...al me mrzi da tragam po forumu...pa ako moze odgovor ovde...a i to vam poso'..

  19. Valjda je samo trenutno, nisam ni primetio do sad. Će biti.

  20. А шо ми не можемо да видимо ко нам је дао + ,а ко - за дефиницију....Барем док је у нашем власништву...????

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.