Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. А, извини, не видех да пише ''први'' налог. xD
    Нема потребе сад да га бришеш, ускоро ће да се спроведе акција аутоматског брисања налога који дуго нису кориштени. :)

  2. što obrisaste moj poster za ''ljubav''???

  3. Cini mi se da sam procitao negde na forumu da je ovo izricito zabranjeno i povlaci automatski ban, ali me toliko kopka da moram da pitam, a ionako sam banovan tako da je svejedno, zar ne?
    Zasto sam ja, tj. http://vukajlija.com/recnik/autori/10803 Mahnit, banovan? Molim vas da mi obrazlozite kako sam ja to spamovao sajt sa napisanih citavih 5 definicija? Za ovo hejter jos i mogu da razumem ali mislim da je i to preterano.
    Pisao sam na admin@vukajlija.com pre par nedelja ali sam ostao bez odgovora.
    Hocu objasnjenje pomalo jer mi se ne pravi novi profil, vise stoga da ako sam nesto toliko zgresio da zasluzujem ban, bar da mi kazete sta sam zgresio pa da to vise ne radim.
    Hvala unapred

  4. Овако, одбановаћемо ти тај први налог, али онда не би требало користиш више да овај други. Обрисана ти је и етикета. Поништен је твој хејт према другим ауторима, и само да ти кажем да није дозвољено да заређаш по дефиницијама једног аутора и налупаш минусеве.

    Да не детаљишем, у сваком случају - извини због нелагодности, и модератори су људи.

  5. Зашто је обрисан мој постер са сликом наше фудбалске репрезентације, јел неком смета што сам окачио слику наше репезентације на којој фудбалери дижу три прста? Ако смета, реците, да качим слике шваба и хрвата јер ћемо се можда на тај начин лакше улизати остатку свијета!!!

  6. Na temi zvezdina fondacija dva lika su mi spamovala cijelu temu? Je li to dozvoljeno?

  7. Rečeno im je da to ne rade više. Biće pobrisani njihovi spem postovi.

  8. Јел може неко да ми одговори???

  9. Ja bih, al ne znam zaista. Jbg, modulator koji ti je obrisao, očigledno nije tu.

  10. @virus: obrisan je poster zato što je nekvalitetan, ne zbog tri prsta.

  11. Зашто је неквалитетан, мислим то неквалитетан за собом вуче 1000 разлога, наведи бар један па да идем спавати!!!

  12. joj ako ti je stalo toliko aj napravi opet, neću je brisati :D nećemo da smo na kraj srca:)) (mrzi me sad da se raspravljam, ali iskreno, sranje je poster, nema poentu ima samo sliku reprezentacije i besmislen tekst. barem nešto bolje napiši u opisu postera, jebem li ga :D aj laku noć)

  13. Оћу курац, зашто да се понављам, постери су иоанако пречица до јефтиних поена, и морам признати да су већина смеће! Опуштено сурови, идем ја спавати. Лаку ноћ!

    edit surovi: kaže se 'oću, ali sise :))

  14. Dobila sam 7 minusa.
    Aj malo skinite onog smarača sa mog profila.
    Moram da zapisujem koliko poena imam, jer hejteri šljakaju ko za platu da rade.
    I nek je samo 7 minusa. To je hejtovanje isprazne budale, i ja ih hoću nazad.
    I niste mi vratili ni prošli put sve poene kada me je Cara ishejtovao.

  15. Зашто су сада модератори поређани по датуму регистрације?

  16. Oduvek su Peki:)

  17. Не би баш био сигуран на овој страници је Џими раније био при дну ... бар ја тако мислим... :)

  18. a kakve veze ima :)

  19. Može da se skine moj hejt upućen autoru Nirvana poodavno?
    Uopšte se ne sećam davanja tih minusa.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.