Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Posto sam preko mob na vukajliji cesto mi se sjebe nesta pa umjesto jednom napise nesta vise puta. Tako mi je def nije loša napisana 2 puta pa obrisite jednu ako moze

  2. http://vukajlija.com/san-jednog-pankera/140446

    Ја нисам обрисао ову дефиницију. Желео бих да је вратите ако је то могуће.
    Хвала

  3. Pa dobro zašto mi je obrisan poster,sa cenom iz maksija???????

  4. Vizarde, reklamirao si je na četu, iako je mlađa od 24h. Biće ti vraćena posle ponoći.

  5. Моја извињења..
    Само нисам знао да сад тако то иде..

  6. Бане, мислим да је имао жиг.

  7. žiga nema..barem o tome vodim računa,ako ima skidam u shopu!!

  8. Žig kažem nije imao!!

  9. Imao je zig sa kobajagrande.ZNam provereno.Slabo vidljiv.(uostalom to je i poenta zigova)..
    Ne pisem ja ovde vise.Jos da me baMuju zbog spama...*Imao je :)

  10. Имао је дефинитивно.

  11. jeste li smanjili broj definicija u toku jednog dana na 4?

  12. Ajde vidi onda,ako hoćeš,zašto nemam još jednu da napišem?Četiri su mi mlađe od 24h?

  13. Verovatno si jednu sahranio u poslednjih 24 h, ili neko od modulatora. I to se sad računa u dnevnu kvotu.

  14. Jeste,sinoć ste mi jednu sahranili,kad je stajala iznad tvoje,čini mi se.A bila je baš navijačka Srbija.Jebiga,jači ker jebe.

  15. Ja bih htela da obrisem svoj prvi nalog na ovom sajtu, registrovala sam se davno bez ikakvog znanja o kakvom se sajtu radi.
    Je li dovoljno da samo kazem nadimak ili moram nekako da dokazem da je to moj nalog?

  16. Па и ниси се нешто много ДАВНО регистровала. А какав је то сајт, иначе?

  17. Prvi put sam se registrovala na Vukajliju u maju prosle godine, cini mi se,sa nadimkom misty, i nisam se uopste aktivirala sa tog profila. Bezveze da imam dva naloga, ne?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.