Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Баш кад смо код гробља пронађох неке дефиниције за које нисам веровао да ће се ту наћи. Из којег разлога је обрисана Абраксусова "Наносекунда"?

    Јест' била скроз интерна фора али ако је била жива пуне две године на сајту која је поента да се брише историја? Нема шансе да је 'промакла' сво то време...?

  2. 1) Дефиниција је настала малтене у првих 365 дана Вукајлије
    2) Доброг је скора
    3) Није сметала никоме две године
    четврто и најбитније: аутор се поодавно повукао, а много је допринео сајту.

    Због чега је закопана?

  3. dovoljno je jasno da je definicija užasna, sada već potpuno besmislena, a i tada glupava interna fora koja nema veze sa mozgom. veruj mi, abraxus se neće ljutiti zbog tog brisanja.

  4. Ok, znaci ni sami ne znate ssta sam to zgresio, izgleda da je problem bio u mom hejtu (mada je u stvari samo dislajk:) prema pogresnim autorima...
    Enivej, hvala

  5. @Mahnit: nemam pojma o čemu se radi.

  6. Ovaj http://vukajlija.com/recnik/autori/2181 spemuje onu temu za prijavljivanje defki za brisanje. Objasnih mu kako se to radi, ali ga zabole očigledno.

  7. reko sam mu sad :D

  8. E, ako si mu reko! :) Pokušavam da mu objasnim kako se linkuje, bezuspešno. :)

  9. Znate, bilo bi ok da brišete postere kada se pojave ako vam već toliko ne odgovaraju (da ne kažem "idu na kurac"), a ne iz potaje 2 nedelje kasnije, kada slabo ko provali...
    Što mi je obrisan poster "ekipa"?

  10. Taj poster je bio genijalan zaista, nije trebalo da brišete...

  11. Piro, ja sam obrisao poster jer sam malo "čistio". Pošto je poster nastao u vreme one igre "antita" (koja je ugašena iz objektivnih razloga) morao je da bude obrisan jer je razumljiv samo interno. Naravno, obrisani su svi segmenti te igre. Mislim da je ostao samo Džimijev, ali on je mod, te će on to sam.

    Ništa lično, nema ljutiš :)

  12. Za tu igru ne znam. Poster je bio odgovor na prozivanje Džimijevog postera, koji je on (kukavica :P ) sam obrisao.
    Bio je jedan od retkih postera koji je, meni bio, zapravo smešan.
    Nije kršio pravila, i nije mi bilo bitno što je imao toliko minusa. Čak mi je to vrlo odgovaralo...

  13. voleo bih da pitam dali je moguce da mi se vrati definicija Vuk Karadzic?
    izbrisana je od strane nekog moderatora iz meni nepoznatih razloga, u najmanju ruku neka mi neko objasni zasto je izbrisana.

  14. Sledeći put makar linkuj definiciju sa groblja, tražiš da ti se vrati nešto što je u novembru izbrisano...

  15. nisam primetio ranije, ne mogu da je nadjem na groblju a zasluzuje da zivi, sto je uopste i brisana? nadji ako mozes molim te

  16. Pa vratio sam ti :)

  17. hvala burazeru :)
    verovatno ti ne znas ali cisto da pitam, sto su skinuti onolki plusevi s definicije?

  18. Nisu, nemoguće je skidati pluseve ili minuse sa definicije. Kada je obrisana to joj je bio skor, mislim, zato je i obrisana...

  19. ne, brate, imao sam preko 30 plusa, nebitna stavka jebes pluseve nego mi mnogo draga defka. hvala jos jednom

  20. nemoj pogresno da me shvatis, ne mrzim Vuka samo mi draga jer sam iskenjao za medalju.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.