Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. xD neki novi momenti dolaze u zivotu jednog psa... :)

  2. ej hvala МаријанаП! jedno oko je dovoljno...! :)))

  3. Ok...nego moderatori, postavio bih jos jedno pitanje, koje sam i ranije postavljao, mada nisam dobio neki za mene zadovoljavajuci odgovor.

    Na koji nacin mogu da promenim sifru na nalogu?

    Edit - http://vukajlija.com/pomoc/nalog

  4. Молио бих образложење на питање зашто је постер "Hrvati" обрисан.

    Edit - nekvalitetan
    Edit - хвала

  5. Влајко, пробај да се излогујеш па иди на пријава па десно имаш опцију "заборавио сам шифру"... па преко тога једино...

  6. Ај провеите , мислим да ми га неко дао по хејту , малом али ме је окрњио за можда десетак поена...

  7. e i meni je neko dao po hejtu, vi proverite kad mozete...

  8. Погледала, нема хејта. (Одговор важи за обојицу, с'тим што је Пеки данас имао хејт али је то већ сређено)

  9. Не проваљујем , зашто би мене неко хејтовао... Да ли тај ко ме је хејтовао има етитету залепљену?

  10. zasto mi pise da imam 70 definicija? jel se tu racunaju i def. sa groblja i jel ima negde da mogu da ih pogledam ako ima?

  11. Нисам модератор али ајде да им олакшам пос'о , сваки од њих је одговорио на ово питање по минимум 20 пута.

    рачунају се са гробља , не можеш да их видиш , рачуна се популарност тих дефиниција , вратиће се на старо кад каже Каизен.

  12. Haha, Bleki, ne seri da i ON ima dupli nalog:)))

  13. Може мени неко од модератора да одговори на питање горе? :)

  14. Пеки, има етикету, али немој да се светиш :)

  15. Нећу да се светим , али сад знам ко је. добио је пвт , али нема одговора још. :)

  16. @Marijana
    Hvala! Pokusacu...

    EDIT:

    Uspelo! Hvala opet.

  17. ćirilica ne moze u naslovu ili ja nesto nepravilno radim?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.