Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Мислим да сам опет хејтован ...ај проверите , цео дан ми се драстично мења популарност горе-доле , тако да извините ако грешим...

  2. dobro matori oćeš umreti ako ti baš svaki minus nije na svom mestu?

  3. Да , смета ми. Ако неко има нешто против мене нек ми каже лепо , а не ко пизда да ми рока минусе.

  4. Sređeno, peki. Cara, nemaš pitanje. Ne spemuj.

  5. Zasto mi obrisan poster kamen?

  6. zato što ono nije kamen, nego 4 kamena.

  7. Sve se menja sem kamenja, kamen ostaje kamen.

  8. e jbg, duboko filozofska. Nisam je shvatio, kao ni većina.
    Nećeš valjda da se ljutiš:)

  9. :) Osetljiv sam na reci kao sto su: Jedan, Kamen, Nakovanj...
    Ne ljutim se se, nego je poster bio genijalan. Ja sam se smejao 5 min kad sam ga procitao, a video sam po komentarima, da nisam bio jedini koji se nasmejao. Nema veze, napravicu drugi.

  10. Sad je i meni smešno zbog toga što si se ti smejao slici sa 4 kamena :))

  11. Примјетио сам да, када се накупим доста минуса за један постер или дефиницију, аутоматски ми се повећа скор. На први поглед, парадоксална ситуација. Међутим, сконто сам да ми онда тај неко који ми је удијелио минус оде тамо до дефиниција и удари по неколико плусева због тога што га, ваљда, пече савијест. Може ли се некако скренути пажња ауторима да то више не чине, јер не волим када ме неко сажаљева, а и не требају ми такви поени.

  12. Ma daj bre:) Idi spavaj..

  13. Ljudi samo da prijavim da mi miljan~rikverc nije dupli nalog, nego sam kod njega doma. Aj pa tako :) !

  14. Šta ti radiš kod njega ovako kasno, a? :)

  15. U bg sam bre Korlejone, Vidikovac naselje, to mi sin! Jel ibarska blizu?

  16. Jeste, samo pogledaj ka zapadu, to je Ibarska:)

  17. @Korleone ex Vidovita Zorka
    Naslovi postera su bili: Ljepota i Napeto.

  18. "zato što ono nije kamen, nego 4 kamena."
    Ja bih zbog ove recenice uveo opciju OMILJENE za komentare i postove.
    Necu da pisem "haha" preko cele strane.Podrazumeva se :).

    Sto se tice pitanja..svi se zale da je OgnjenPet dupli nalog..pola foruma prica o tome.Hoce li se to konacno srediti? Ide mi vise na polni organ.Valjda imate neku ip adress proveru ili nesto slicno?Odvedite ga u podrum pa ga mucite dok ne prizna.

    *Ciji?Sevastov?Iako je priznao nije banovan? :) Whateva'

  19. Pa, priznao je da je dupli nalog.

  20. Jeli bre Blek?
    Sto mi obrisa genijalni poster?
    Nisi fer!
    Opet si ljubomoran sto je moj tako genijalan!
    :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.