Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Jesam, ljubomoran sam, zato sam izbrisao :).

    Nije sevastov.

  2. Znao sam.Moras da se pomiris sa time da ja pravim bolje postere. :)

    Jebiga.

  3. Koliki skor definicija treba da ima da bi ušla u omiljene toga dana?

  4. Marijana, ako sam dobro shvatio, covjek ne pita za definiciju dana, nego za "omiljene".
    Isto tako, ako sam dobro shvatio, odgovor ce biti: Quaker, dovoljno je da je neko stavi u "omiljene" i uci ce u "najomiljenije danas".

    Nadam se da se nisam ispalio. Dosadno mi, pa zvrljam :)

  5. i ja sam to hteo da otkucam ali sam mislio ispalicu se :) ..Quaker u NAJOMILJENIJE DANAS ulaze defke na koje je najvise puta kliknuto OMILJENa.Nema nikakve zive veze sa skorom.

    *Nema na cemu MarijanaP

  6. Упс :) Моја грешка :)

    Хвала што сте ме исправили...

  7. oce li vise da se popravi opcija kod postera da moze da se poredja po popularnosti...bilo kod samog autora bilo kod drugih

  8. Pitanje i konstatacija: Kako je moguce da se obriye definicija za Cara ako vec na vukajliji postoji definicija za Predražinjo!Ne tražim da se Predražinjo obriše, niti da se def Cara vrati, već samo da ukažem na neregularnost donošenja odluka!!!

  9. kako je moguce?

    moguce je.

  10. Inteligentan odgovor vrlo!

  11. hvala puno. sve cestitke za pitanje takodje.

  12. Ovo je smešno, prvo sto treba uraditi je da ti se skine mogućnosti modifikovanja stvari na ovom sajtu obzirom da nastupaš pod uticajem subjektivnih umesto objektivnih elemenata kao i zbog toga sto svoj posao obavljas na krajnje amaterski način!

  13. nisam je ja obrisao... valjda. iako bi. ja ti samo kazem da uzmes da se opustis i da ne brigas mnogo i da uzivas na sajtu.

    umesto sto trazis neku pravdu za nesto bezveze, bolje uzmi definisi nesto i uzivaj. ovim nista ne resavas.

  14. :)
    i pokušavam da uživam ali očito je da mi je neko uskratio uživanje...kako god, u startu sam reko i da nije jako važno to sve skupa, ali nastavio sam isključivo zbog tvog odgovora kako je to muguće gde si rekao pa moguće je, što je u suštini bezobrazan odgovor. Smatram da bilo ko, i sa najmanjim procentom inteligencije ne bi ostao ravnodušan na takav odgovor, pogotovo ako se uzme u obzir da je u pitanje osoba koja generiše stvari na ovom sajtu. Odo da uživam...

  15. Jel bi mi definicija bila obrisa ako bi je napisao u stihu?

  16. ako je dobra, nema razloga.

  17. a moje pitanje????????

  18. Ja bih zamolila da me neko informiše o tome kako se može postati moderator, da li postoji neko glasanje, predlaganje i da li se članovi Vukajlije uopšte pitaju oko toga? Hvala.

  19. Кад се јави потреба за ангажовањем нових модератора, модератори у договору са администратором бирају новог модератора међу активним и поузданим члановима.

  20. @musashe

    "oce li vise da se popravi opcija kod postera da moze da se poredja po popularnosti...bilo kod samog autora bilo kod drugih"

    ta opcija postoji od samog starta postera. iznad, malo desno, pise:
    Poređaj po: popularnosti

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.